Yerli Erkek Ünlüler

Hakan Baş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

hakan bas 1
Tam adı: Hakan Baş
Doğum tarihi: ??. ??. 1983
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.66 m
Burcu: Terazi
Ailesi: Gökhan Baş (Kardeşi)
Eşi: Bensu Soral (2018)
Çocuk (ları):
Mesleği: İş İnsanı
Aktif Yılları: 2000’li yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Hakan Baş Kimdir? Hakan Baş, iş insanıdır.

Hakan Baş, 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Anne ve babası da diş hekimidir. Gökhan Baş isminde bir kardeşi vardır. Spor ile de yakında ilgilenen genç iş insanı, bir dönem Fenerbahçe yüzme takımının kaptanlığını da yapmıştır.

Lise eğitimini Amerikan Lisesi‘nde, üniversite eğitimini ise Cornell Üniversitesi Ekonomi Bölümü‘ne tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimi ile kendisini daha da geliştirmek istemiş ve Yale Üniversitesi’ni bitirmiştir.

New York’ta yer alan Bank of America‘da 2 sene çalışmıştır. Daha sonra Türkiye’ye dönmüş ve İstanbul’da yer alan Raymond James‘te 1 yıl boyunca yatırım bankacılığı bölümünde görev yapmıştır. Ardından Garanti Bankası Stratejik Planlama departmanında Başkan Yardımcılığı görevini icra etmiştir.

2010 senesinde Sidar Şahin ile beraber verdiği televizyon reklamı ile gündeme oturan ve geçtiğimiz yıllarda Zynga’ya 1.8 Milyar Dolara satılan “Peak Games” isimli şirketi kurdu. 2011 senesinde Alperen Özdemir ile beraber “Krombera” isimli bir dijital pazarlama ajansı açtı. 2012 yılında “Lidyana” adlı e-ticaret sitesi ile alışveriş sektörüne de giriş yaptı.

Baş, 2014 ve 2015 yılları arasında yine Alperen Özdemir ile beraber “Anibera” isimli animasyon, “Probera” isimli prodüksiyon ve “Berabera” isimli bir PR şirketi kurmuştur. 2016 senesinde e-spor sektörüne de giriş yaptı. Alperen Özdemir ve Kaan Karmancı ile beraber “Supermassive” isimli bir takım kurdu. Kurdukları takım ilk sene şampiyon oldu. Baş, iyi derecede İngilizce konuşabilmektedir.

2018 yılında bir süredir birliktelik yaşadığı oyuncu Bensu Soral ile dünya evine girdi. 2021 yılına geldiğimizde çiftin arasında bazı problemlerin olduğu ve boşanabilecekleri iddia edildi.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu