Gizemli Adaya Yolculuk Filminin Konusu ve Oyuncuları

Gizemli Adaya Yolculuk filmi animasyon ve kaliteli sahneleri ile bir çok sinema severin beğenisini aldı. İlk olarak 2012 yılında gösterime girmiştir. Peki Gizemli Adaya Yolculuk filmin konusu ne, oyuncuları kim? Tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları yazımızda…

 Gizemli Adaya Yolculuk Filminin Konusu ve Oyuncuları

IMDb Puanı: 5.8
Vizyon tarihi: 9 Mart 2012
Filmin süresi: 1 saat 34 dakika
Filmin Yönetmeni:  Brad Peyton                                                                                                                 Oyuncuları:  Josh Hutcherson, Dwayne Johnson, Michael Caine
Türü: Komedi, Macera ve Aksiyon
Yapım Ülkesi: ABD

İLGİLİ İÇERİKLER

Gizemli Adaya Yolculuk Filminin Konusu

Yolculuk 2, Dünya Merkezine Yolculuğun devamıdır. Sean Anderson (Josh Hutcherson) polis tarafından tutuklandı. Çünkü bilinmeyen bir kaynaktan aldığı şifreli bir mesajı çözmek amacıyla bir uydu kurulumuna girdi. Eski donanma kod çözme uzmanı Hank Parsons (Dwayne Johnson) şifreli mesajın kodunu çözer.

Çünkü Sean onun üvey oğlu ve Hank onunla birleşmek istiyor. Mesajın Sean’ın dedesi Alexander Anderson’tan (Michael Cain) geldiği ortaya çıktı. Anlaşılan, Sean’ın dedesi, Jules Verne’in’nin efsanevi Gizemli Ada’nın Pasifik Okyanusu’nun ortasındaki yerini keşfetti. Hank, Sean’ı kodlanmış mesajda belirtilen koordinatlara götürmeyi kabul eder ve Pasifik için yola koyulur.

 Gizemli Adaya Yolculuk Filminin Konusu ve Oyuncuları

Hank ve Sean, helikopter pilotu ve tur operatörü Gabato (Luis Guzman) ve kızı Kailani’yi (Vanessa Hudgens) kodlanmış mesajda belirtilen noktaya uçurmak için yanlarına aldılar. Hedeflerine yaklaşırken, bir kasırga helikopteri düşürdü. Kazadan kurtulurlar ve Gizemli Ada’ya indiklerini keşfederler. Çevrelerini keşfetmek için yola çıktılar. Bir süredir adada yaşayan Sean’ın büyükbabasıyla tanışırlar. Yakında adanın battığını keşfederler ve bir çıkış yolu bulmak için sadece iki günleri vardır.

Yeni film önceki filme göre daha aile dostu görünüyor. Küçük çocuklar korktuklarından daha heyecanlı ve heyecanlı olacaklar. Gizemli Adaya Yolculuk filminde aşırı bir şiddet yoktur. Fakat hafif ve eğlenceli bir mizahla dolu çok fazla aksiyon ve gerilim vardır.

Film sonunda aile bağlarını vurgulayan olumlu bir mesaj veriyor. Ayrıca, kötü bir dil veya başka bir kaba içerik yoktur. Film yapımcıları ve oyuncular, bu filmi devam ettirmek için eğlenceli, aile dostu bir giriş yaptıkları için tebrik edilmelidir.

 Gizemli Adaya Yolculuk Filminin Konusu ve Oyuncuları

Gizemli Adaya Yolculuk Filminin Oyuncular

  • Dwayne Johnson – Hank
  • Michael Caine – Alexander
  • Josh Hutcherson – Sean
  • Luis Guzmán – Gabato
  • Vanessa Hudgens – Kailani
  • Kristin Davis – Liz
  • Anna Colwell – Jessica
  • Stephen Caudill – Cop
  • Branscombe Richmond – Tour Guide
  • Walter Bankson – Hockey Player

Gizemli Adaya Yolculuk Filmi ile ilgili videolar


Bu içeriğimiz hakkında hemen aşağıdan yorum yaparak, katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca, Facebook sayfamızı beğenebilir, Instagram hesabımızı takip edebilir, Twitter hesabımızı takip edebilir ve Pinterest'te bizi bulabilirsiniz.

Kaynak
Milliyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca bakabileceğiniz bilgi
Kapalı
Başa dön tuşu