hosting

Gizem Tuncer

Gizem Tuncer

Tam adı: Gizem Tuncer
Doğum tarihi: 1992
Doğum yeri: Bodrum -Muğla /Türkiye
Boyu: 1,79 m
Ailesi: Mahmut Tuncer , Işıl Tuncer
Eşi: Yok
Çocuk (ları): Yok
Mesleği: Şarkıcı
Aktif Yılları: 2013’den bu yana
youtube-chanel Gizem Tuncer listen-on-apple-music-logo Gizem Tuncerspotify-connect-compatibility-logo- Gizem Tuncer
Sosyal Medyada
Başlıklar

Hakkında

Usta sanatçı Mahmut Tuncer’in kızıdır. Tabi böyle kalmayıp, kendisi de sanatçı olma yolunda şarkıcılığı tercih etmiş olsa da oyunculuk eğitimi de almıştır. EYS ‘de  (Eser Yenerler Show) 15.2.2019 tarihinde babası Mahmut Tuncer ile birlikte ilk kez bir show’da konuk olmuşlardır. İkili ile güzel sohbet geçiren Eser Yenerler ve izleyicilere keyifli sohbet geçirmişlerdir. Gizem Tuncer kimdir ? Gizem Tuncer’in biyografisi detaylıca ve en güncel haliyle MaksatBilgi’de, yani bu sayfada olacak.

Gizem Tuncer, 1992‘de (tam doğum tarihi bilinmiyor şimdilik) Muğla‘nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelmiştir. Babası usta şarkıcı , Türkücü Mahmut Tuncer‘dir. Annesi ise Işıl Tuncer’dir. Bir de kız kardeşi vardır. Babasından Şanlıurfa‘lı , annesi tarafından ise Kıbrıs‘lıdır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Aybüke Pusat

Eğitimini, Pera Güzel Sanatlar Lise ve ardından Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Türk Musikisi Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.  Sanat eğitimini ise, Sadri Alışık Tiyatrosu’nda Kerem Alışık’tan özel oyunculuk eğitimi alarak hazırlanmıştır. Lise eğitimi sırasında oyunculuk ve tiyatro üzerini eğitimler almıştır. Aynı zamanda Erol Sayan’dan nota, usül ve nazariyat dersleri de alarak hem oyunculuk hem de şarkıcılık için gerekli eğitimleri görmüştür. Erol Sayan‘ında son öğrencisi olmasıyla da özel bir yeri vardır.

Alaeddin Yavaşça ve Yücel Paşmakçı gibi Türk müziğinin saygın isimleri ile birlikte çalışma şansı yakaladı.

Gizem Tuncer ilk sahne deneyimini ise babası Mahmut Tuncer ‘le yaşadı. 6 yıl boyunca Mahmut Tuncer’e sahnede eşlik etti. Aldığı eğitimleri de bir nevi usta sanatçıyla pekiştirdi .

Aşk Uykusu EP‘si ile müzik dünyasına adım attı.

Albümleri

  • Aşk Uykusu EP
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Zuhal Topal

Videoları

 

Fotoğrafları

Kaynak
Google

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu