Gizem Ay

instagram takipçi hilesi

gizem ay 30
Tam adı: Gizem Ay
Doğum tarihi: 29 Eylül 1988
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1.74 m
Ailesi: Zeki Bekir Ay (Babası)
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Model
Aktif Yılları: 2017’den Günümüze
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Gizem Ay kimdir? Gizem Ay, Gardırop Savaşları isimli yarışma programının 2016 birincisi olan modeldir. Daha önce de birçok yarışmaya katılmıştır.

Gizem Ay,  29 Eylül 1988 tarihine dünyaya geldi. Memleketi İstanbul’ur. Eğitimini İstanbul’da alan Gizem, üniversite eğitimini Mücevher Tasarımı Bölümü’nde almıştır. Kariyerine modellik konusunda yön vermiştir. Daha önce birçok farklı yerde gösterilerde modellik yapmıştır.

İşte Benim Stilim isimli yarışma programına katılmıştır. Fakat onun asıl başarısı Gardırop Savaşları isimli yarışmada ortaya çıkmıştır. Gardırop Savaşları programının sloganı “gardırobuna ve tarzına güvenen cesur kadınlar“dır. Gizem Ay da tam olarak böyle bir kadındır.  Hoş zevki, cesur kıyafeti ve 1, 74 m boyuyla yarışmanın hakkını vererek birinciliği kazanmıştır.

Gizem Ay sadece yarışmadaki birinciliği ile değil, farklı konularda öne çıkması ile de bilinir. Bunlardan bir tanesi de yüzüne salyangoz sürdüğünü söylemesidir. Gizem, yarışmadayken jüri üyeleri kendisine “çok güzelsin” demiştir. Gizem ise güzelliğinin sırrının yüzüne salyangoz sürmesinden ileri geldiğini söylemiştir.

Yarışma esnasında da birçok sıra dışı olayla karşı karşıya kalmıştır. İşte Benim Stilim yarışmasının birçok bölümünde yarışma arkadaşları kendisine çeşitli yorumlarda bulunmuştur. Bu yorumlardan bir tanesi de yarışmacıların Gizem’in yaptığı kek yüzünden zehirlenmiş olduklarını iddia etmesidir. Jüri, yapılan bu yoruma çok sinirlenerek Gizem’e destek olmuştur.

İşte Benim Stilim yarışmasındayken yarışmacı arkadaşları arasında Bahar Candan, Duygu Çevik, Duygu Nazlı Karataş Ersoy, Dilara Taşkın, Niran Yalaz, Dilara Kayalı, Çağla Şen, Melek Özçağan, Yağmur Melek Gürgen, Aleyna Eroğlu, Aylin – Selin Ençok, Simay Tokatlı,Tuğba Çiğdem, Esin Çelik, Ezgi & Elçin Akar, Deniz Saral, Çağla Sarıoğlu, Nazlıcan Arkan, Merve Sevin, Gülce Lale, Müşerref Aydoğdu, Nursen Bahar Değerli gibi isimler vardır.

Bu esnada yarışmanın sunucusu Öykü Serter’dir. Jüri koltuğunda ise Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu ve İvana Sert oturmaktadır.

Gizem Ay daha önce hiç evlenmemiştir ve çocuğu yoktur. Özel hayatına ilişkin konularda çok fazla gündeme gelmese de sosyal medyada daima ilgi gören bir kişidir.

Gizem Ay’ın katıldığı programlarda gündeme geldiği bir başka konu daha vardır. Buna göre Gizem, katıldığı yarışmalarda ilk başta kötü görünse de,  zamanla iyi giyinmektedir. Bilinçli olarak kendini ve giyimini günden güne geliştiren Gizem, seyirciye “Bakın, ben giyinmeyi yarışmada öğreniyorum ve kendimi her geçen gün daha da iyi forma sokuyorum” demek istemiştir. Elbette bu iddia İşte Benim Stilim yarışmacıları tarafından ortaya atılmıştır ve gerçeklik payı bilinmemektedir.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu