Girişimcilik ve İşletmeİnternet ve Web

Girişimcilerin Kullanması Gereken Dijital Araçlar Nelerdir?

instagram takipçi hilesi

Yeni bir girişime başladığınız ihtiyacınız olan doğru araçlarınız bulmakta zorlanabilirsiniz. Zor olabilir dememizin nedeni çok fazla dijital aracın bulunması. Eğer yeni bir girişim yaptıysanız genelde büyük fikirleriniz ama küçük bir bütçeniz bulunmaktadır. Ancak girişimcilerin işlerini hızlı gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Girişiminizi piyasaya sunmak, yatırımcılarınız ile tanışmak içim her şeyi olabildiğince kolay ve hızlı bir şekilde halletmeye çalışırsınız. Aşağıda bulunan liste sizin işinize kesinlikle yarayacaktır.

Girişimcilerin Kullanması Gereken Dijital Araçlar Nelerdir?

MailerLite

mailerlite

Kapsamlı bir email pazarlama platformu olan MailerLite, kullanıcıların birden fazla özelleştirilebilir şablon sunmaktadır. Popüler uygulamalar ile entegrasyon özelliği ile daha geniş kitlelere erişmeyi sağlıyor. Müşterilerinize toplu mailler göndererek ekonomik bir dijital pazarlama yöntemi geliştirebilirsiniz.

Optimizely

optimizely

Optimizely, internet sitelerinizi test etmenize, karşılaştırmanıza ve ziyaretler, tıklamalar ve dönüşümler gibi birden fazla etkileşim metriğini izlemenize yardımcı oluyor. Sosyal ağ, arama motoru, Google reklamlarıı gibi kampayanlarınızı yönetirken performanslarınızı kolay bi şekilde takip edebilirsiniz.

Intercom

intercom

Ürünlerinizi kimin kullanmış olduğunu gerçek zamanlı olarak görebileceğiniz ve davranışlarına göre doğru zamanda hedef kitlelerine kişiselleştirilmiş mesajlar gönderebileceğiniz basit bir platformdur. Bu ürünü kullanarak, hedeff kitle davranışlarını ve kullanıcı deneyimini daha iyi performans göstermesini sağlayabilecke bir biçimde iyileştirebilirsiniz.

MeisterTask

meistertask

Bu uygulama, tek bir projeden bütün iş günüze kadar olan her şeyi basit bir sütun tabanlı görev düzeni ile planlamanızı sağlamakta. Yapılacakları önceliklendirme, fikirleri belgeleme, görevleri etkiletmele gibi bütün her şeyi bir arada kolay bir şekilde organize edebiliyorsunuz.

Buffer

buffer

Bir sosyal ağ yönetim uygulaması olan Buffer, Twitter, Linkedin, Facebook hesaplarınızı tek bir uygulama üzerinden yönetmenize yardımcı olmakta. Sunmuş olduğu en büyük özelliklerinden birisi ise, hesaplarınızda önceden belirlemiş olduğunuz zamanlarda güncellemelerini planlayabiliyorsunuz.

Xero

Xero, bir sonraki girişiminizi yapmadan önce en son finansal tablolara erişebilmeniz adına kullanımı kolay bir gelir ve gider raporlama sistemi sağlamakta. Mobil uygulamalar ile de uyumludur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu