Film & Dizi Önerisi

Genç Çıraklar (The Internship)Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

genc ciraklar google in filmi izle
MAKSATBİLGİ FİLM ÖNERİSİ PUANI : 7.0
IMDB Puanı: 6.3
Vizyon Tarihi : 12 Temmuz 2013 (2s 0dk)
Yönetmen: Shawn Levy
Yapım: 2013 – ABD
Oyuncular: Owen Wilson , Vince Vaughn , Rose Byrne , Aasif Mandvi , Jessica Szohr

Konusu
genc ciraklar filmi google filmi

Billy ve Nick bir şirketin pazarlama departmanında çalışan ve dijital dünyanın yeniliklerine ayak uydurmakta zorlanan iki pazarlama elemanıdır. Nihayetinde beklenen olur ve işlerinden kovulurlar. İşsizlik sorunuyla baş etmeye çalışan ikili, bir plan yaparak medya devi Google’ın stajyerlik pozisyonlarına başvuruda bulunurlar. Mülakata ve eğitim programına yoğun bir başvuru olmaktadır ve başvuruda bulunanların küçük bir kısmı, sadece bu konuda çok zeki olanlar kabul edilmektedir.
genc ciraklar filmi izle

Başvuruda bulunanlarla karşı karşıya gelen ikili, eğitim programındaki herkesin yarı yaşlarındaki gençler olduğunu ve hepsinin alanında uzman olduğunu fark eder. Kendi farklarını ve tecrübelerini kanıtlamaya çalışırlar ve kıyasıya bir rekabet başlar. Dahası Billy ve Nick bu süreçte birbirleriyle de rekabet etmek zorunda kalır.
Komedi türündeki filmin başrollerini Owen Wilson ve Vince Vaughn paylaşırken, yönetmenliğini en son Çelik Yumruklar’a imza atmış olan Shawn Levy üstleniyor.

genc ciraklar google filmi izleme detaylari

Maksatbilgi Film Hakkında İzlenimleri :

İzlediğim komedi filmleri arasında biraz daha farklı bir film. Owen Wilson İle Vince Vaughn nın daha önce davetsiz çapkınlar filminde de izlediğimde beğenmiştim. Bu ikilinin bütün filmlerine şimdiden kefilim eğlenceli bir film.
İşin Farklı yanlarından biri de Google gibi farklı çalışma ortamına sahip şirkette stajyer olarak başlayıp tam zamanlı çalışmak için yapılan test ve aşamaları da film bize şunu sorduruyor gerçekten böyle mi acaba.

Mümkün Çünkü google farklı bir firma. Şunu Kabul etmek gerekirse izlenmesi gereken komedi filmi bizce…
Filmin Sonunda Google ın kurucusu olan Sergey Brin i de görüyoruz filmin sonuna dikkat 🙂

Fragmanı :

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu