İş & Finans

Gayrimenkul ve Ticarette Doğru Fiyat Belirlemeye Dair Her Şey: Endeksa

instagram takipçi hilesi

Endeksa, yapay zeka destekli değerleme araçlarıyla gayrimenkulden ticaretin her alanında dair şeffaf ve bağımsız veriler sunar. Özellikle gayrimenkul sayışı ve kiralamasında, gayrimenkulün değerinin biçilmesi her zaman yeteri kadar objektif değildir. Alıcı ve satıcılar için de bu durum aynı ölçüde söz konusudur. Endeksa, her iki taraf için de tamamen objektif ve şeffaf veriler sunar. Güçlü lokasyon analizi sonucunda bölgedeki gayrimenkul değerlerine paralel en sağlıklı sonuçlar elde edilir. Aynı zamanda Endeksa uzmanları, proje için araştırma çözümleri üretir. Böylelikle kiralama ve satın alma sürecinde her türden gayrimenkul gerçek değeriyle satışa sunulabilir.

Güvenilir, Şeffaf ve Dürüst Gayrimenkul Fiyatlandırması

Endeksa 1
Endeksa, herhangi bir otoriteye bağlı kalmaksızın tamamen güvenilir, şeffaf ve dürüst bilgi üretir. Makine öğrenimi ve büyük veri analizi yöntemleriyle çalışan Endeksa’nın dijital araçları, yapay zeka desteklidir. Endeksa, doğrudan lokasyona yönelik veriler sağlar. Aynı zamanda öngörüler sunarak gayrimenkulün fiyatlandırılması hakkında önemli düzeyde analiz gerçekleştirir.

Endeksa’nın yapay zeka destekli dijital aracı, milyonlarca veriyi kullanır. Bu veriler tek bir merkez üzerinden analiz edilir ve lokasyondaki değerlenmeye ilişkin fiyat bilgisi sunar. Endeksa tarafından sunulan veriler ve değerlenmeler, bağımsız olduğu gibi aynı zamanda günceldir. Endeksa, tüm bunların dışında Türkiye’de ilk otomatik değer tahmin modelini geliştirmiştir.

Yapay Zeka Destekli Gelişmiş Dijital Araçlar

www.endeksa.com ’un yapay zeka destekli gelişmiş dijital araçları ve uzmanları sadece gayrimenkul değerlemeleri için veri sunmaz. Aynı zamanda ticari girişimler için de değerli bilgi ve analiz üreten Endeksa, bir girişimin yaşam döngüsüne ilişkin oldukça hayati veriler sunar. Lokasyon analizleri, bu noktada en kıymetli bilgilerdendir. Ayrıca bölgenin demografik yapısına ilişkin de Endeksa verileri önemli bir bilgi kaynağıdır.

Lokasyonda ikamet eden insanların yaş aralıkları, alışveriş eğilimleri, toplam nüfus ve benzeri türden birçok veriye Endeksa aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Endeksa, birey kullanımının dışında gayrimenkul sektörünün her bir bileşeni için de son derece önemli avantajlar vadeder. Gayrimenkul danışmanı ya da emlak yatırımcısı için Endeksa verileri karar verebilme güçlerini arttırabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu