Girişimcilik ve İşletmeKişisel Finans

Findeks Telefon Numarası Değiştirme

instagram takipçi hilesi

Findeks Telefon Numarası Değiştirme

findeks telefon numarasi degistirme

Bankalardan kredi çekmek isteyen müşterilerin sahip olması gereken şartlardan en önemlisi şüphesiz kredi notunun yüksek olmasıdır. Kredi notunun puanı her banka tarafından kolayca kontrol edilebilecek bir koşuldur. İşte bu koşulu sağlayan ve bankaların ulaşımını kolaylaştıran sisteme Findeks adını verebiliriz.

Findeks Türkiye’nin sahip olduğu en büyük ve en güvenilir bankaların ortaklığı ve işbirliği ile kurulmuş büyük bir platformdur. Bu platforma aslında bir havuz adını verebiliriz. Zira Türkiye’nin en büyük 9 bankası bir araya gelerek bu platformda bilgilerini birleştirmiştir. Bu sayede hangi bankaya giderseniz gidin bankalar ile yaptığınız tüm işlemleri, kredi notunuzu yani bankalar nezdinde saygınlığınızı rahatça görebilirsiniz. Bu sistem hem çok hızlı hem de güvenilir bir sistemdir.

Findeks sistemi sayesinde sizler de kredi notunuzu detaylı olarak görebilirsiniz. Aynı zamanda kredi notunuzu görmek dışında hangi faktörlerden dolayı kredi notunuz düşmüş ya da yükselmiş bunları da görebilirsiniz. Bu nedenle Findeks hem bankalar için hem de müşteriler için çok kullanışlı ve avantajlı bir uygulamadır.

Findeks aracılığı ile kredi notunuzu öğrenebilmeniz için cüzi bir miktar para ödemeniz gerekmektedir. Kayıtlı cep telefonu numaranız ile öğrenebileceğiniz bu bilgi karşılığında ödeyeceğiniz ücret 7.5 liradır.

Findeks Üyeliği ve Kayıtlı Telefon Değişikliği

Findeks’in resmi web sitesine giriş yaparak kolayca üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Üyeliğiniz esnasında cep telefonu numaranız ile kayıt olur ve kredi notunuz gibi sorgulama işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Findeks üyeliğinizde en önemli etken güncel bilgilerdir. Bu nedenle bilgilerinizi değiştikçe güncellemeniz gerekir. Cep telefonu gibi bilgilerinizi güncelleyebilmek için Findeks sitesine üye girişi yapın ve “Bilgileri Güncelle” butonuna basarak cep telefonu numaranızı ve istediğiniz diğer bilgilerinizi güncelleyin. Böylece her daim doğru bilgi ile hızlı ulaşımı sağlayabilirsiniz. Eğer bu aşamaların herhangi birinde bir sıkıntı yaşarsanız 444 445 52 numaralı çağrı hattını arayarak kolayca bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim@findeks.com adresine mail atarak da findeks telefon numarası değiştirme işlemini yapabilirsiniz

Sizlerde Findeks sistemine üyeliğinizi alın ve bankalar ile işlemlere başlamadan evvel her türlü bilgiyi kolayca edinin.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu