Bilim ve Teknoloji

FIFA’ya Yeni Rakip: UFL Nedir? UFL Ne Zaman Çıkacak?

instagram takipçi hilesi

FIFA’ya Yeni Rakip: UFL Nedir? UFL Ne Zaman Çıkacak? Geçtiğimiz günlerde yapılan duyurulara göre yeni bir futbol oyunu geliyor. Bu yazımızda sizlere bu yeni futbol oyunu hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

UFL nedir

UFL Nedir?

UFL, futbol oyun dünyasına dahil olmaya hazırlanan yeni bir oyundur. Geçen yıl duyurulan ve ardından girdiği uzun süren sessizlikle merak edilen bu yapım, şimdi yeni detayları ile birlikte ortaya çıktı. Oynanış beklentileri artarken, UFL ilk fragmanı ile hayranların karşısına çıktı.

Canlı yayınlanan tanıtım etkinliğinde ilk gösterimi yapılan oynanış videosunda pek çok değişik detay yer aldı. Ayrıca rekabete girmek üzere olan yeni ürünlerin marka görünümü de ortaya çıktı. Dünya piyasasında PES ve FIFA olmak üzere iki farklı futbol oyun serisi var. Oyun firması olan Strikerz Inc. bu klasmana giriş yapmak için uzun zamandır çalışıyordu. Geçtiğimiz günlerde de ilk UFL oynanış videosu paylaşıldı. Merak ettiğiniz soruları aşağıda cevapladık.

UFL Ne Zaman Çıkacak?

FIFA’nın son dönemdeki çıkışını kırmak isteyen Strikerz Inc, 6 yıldır sessizce bu oyunu geliştiriyordu. Geçen yıl oyunun adını açıklayan ekip, oyunun ciddiyetini de piyasaya göstermek istedi. Strikerz Inc, geçğimiz günlerde YouTube’da canlı bir etkinliğe ev sahipliği yaparak bu konudaki gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor etti. Oyun hakkında yeni detaylar verdi.

UFL Oynanış Videosu

Yayınlanan video, oyun mekaniği hakkında daha fazla bilgi edinme şansı sunuyor. Aynı zamanda oyuncuların da ilgisini çekiyor. UFL’nin kapağında Cristiano Ronaldo bulunuyor. Ayrıca birçok takımla ortaklıklar anlaşmaları imzalandı.

Yapılan işbirlikleri arasında Sporting Lizbon, West Ham United, Monaco ve diğer takımlar da dahil olmak üzere kendi ligimizden de bildiğimiz bir takım var. Ülkemizin en önemli takımlarından biri olan Beşiktaş, UFL ile işbirliği anlaşması imzaladı.

UFL lisanslı oyuncuları, isimleri ve formaları tam olarak açıklamadı. Özellikle seviye oyununa odaklanan geliştiriciler, ana akım futbol oyunlarının sunduğu can sıkıcı ayrıntıların bazılarını kendi çalışmalarından uzak tutmak istiyor. UFL kesinlikle 2022’de çıkacak. Fakat hangi ay ya da gün olacağı belli değil. Geliştiriciler, oyunun hazır olduğunda piyasaya sürüleceğini dile getirdi.

Futbol oyunları dünyasına renk katmayı vaat eden UFL’nin önümüzdeki günlerde yeni detaylar sunmaya devam edebilir. İddialara göre Strikerz Inc. yakında yeni ve daha detaylı bir video daha yayınlayacak.

UFL Hangi Platformlarda Var?

Bu yeni fuybol oyunu maalesef ki PC ve mobil cihazlarda yer almıyor. Firma tarafından aşağıdaki cihazlarda oynanabilecek.

  • PlayStation 4
  • PlayStation 5
  • Xbox One
  • Xbox Series X
  • Xbox Series S

UFL Futbol Oyunu Ücretsiz Mi?

Geliştirici şirket tarafından yapılan açıklamaya göre oyun ücretsiz olacak. Şirketin oyun içinde satılacak coinlerden gelir elde etmesi bekleniyor.

UFL

UFL Nedir? İle İlgili Diğer Videolar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu