Yerli Erkek Ünlüler

Ferhat Gündoğdu

Ferhat Gündoğdu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ferhat gundogdu 1
Tam adı: Ferhat Gündoğdu
Doğum tarihi: ??. ??. ????
Doğum yeri: Bilinmiyor.
Boyu: 1,8 m
Burcu: Bilinmiyor.
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Doktor, Öğretim Görevlisi
Aktif Yılları: 1990’lı yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada

Hakkında

Ferhat Gündoğdu Kimdir? Ferhat Gündoğdu, doktor ve öğretim görevlisidir. 27 Ekim 2021 tarihi itibari ile Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu yeni başkanıdır.

Ferhat Gündoğdu, doğum tarihi, doğum yeri ve ailesi hakkında ulaşılabilen bir bilgi bulunmamaktadır. Ulaştığımız takdirde yazımız güncellenecektir. Eğitim hayatı ve kariyeri ile devam edelim.

Gündoğdu, askeri kökene sahip olan bir ailede yetişmiştir. 1991 senesinde Kara Harp Okulu‘nu tamamladı. Ardından Ankara Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimini aldı. Daha sonra da master yaptı. Son olarak da Ankara Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde doktora eğitimini tamamlayan Gündoğdu, TED‘de çeşitli görevleri icra etti.

Bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Merkez Hakem Kurulu (MHK)‘da eğitimden sorumlu üye ve klasman üst gözlemciliği yapmıştır. Gerçek mesleği doktorluktur. Lokman Hekim Üniversitesi‘nin akademik kadrosunda da yer almaktadır.

Aynı zamanda TED Koleji (Türk Eğitim Derneği)‘nin 8 şirketinde “Okul Yatırımları ve Planlama Müdürü” olarak da çalıştı.

21 Ekim 2021 günü Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Serdar Tatlı istifa etti. gün içerisinde Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüpler Birliği arasında yapılan toplantılar sonrasında istifa haberi geldi. Birkaç gün sonra 27 Ekim 2021 günü ise Merkez Hakem Kurulu Başkanlık görevine Ferhat Gündoğdu getirildi.

Ferhat Gündoğdu’nun ekibinde; Yunus Yıldırım, Ahmet Şahin Sebahattin Şahin, Hakan Sivriservi, Kamil Abitoğlu, Nihat Mızrak, Hikmet Öksüzoğlu ve Serdar Çakıroğlu gibi isimler yer almaktadır.

Gündoğdu’nun kısa bir süre içinde TFF Başkanı Nihat Özdemir’in akrabası olduğu ortaya çıktı. Bu yüzden akraba kıyağı olduğunu düşünen pek çok sporsever tepki gösterdi.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu