Yerli Kadın Ünlüler

Ezgi Şenler Kimdir?

instagram takipçi hilesi

ezgi senler 1

Tam adı: Ezgi Şenler
Doğum tarihi: 28 Ocak 1993
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1.68 m
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Dizi Oyuncusu
Aktif Yılları: 2016 senesinden bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Ezgi Şenler Kimdir? Ezgi Şenler, 28 Ocak 1993 tarihinde Ankara‘da dünyaya gözlerini açmıştır. Hayatının çok büyük bir bölümünü Ankara’da geçirmiştir. Anne ve baba tarafından da aslen Ankaralıdır.

9 yaşında iken baleye merak salmıştır. Ankara Devlet Opera ve Balesi Çocuk Balesi Bölümü‘nde girmiş ve iki sene boyunca eğitim almıştır. 11 yaşında iken Hacettepe Üniversite Ankara Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Bölümü‘ne girmiştir. Dans merakını tam zamanlı bir işe dönüştürmek isteyen güzel oyuncu, üniversite eğitimini de bu amaç doğrultusunda almıştır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Modern Dans Bölümü‘nü okumuştur.

Ezgi Şenler, konservatuvarı bitirdikten sonra bir de oyunculuğu ilgi duymaya başlamıştır. İlk oyunculuk tecrübesini 2016 senesinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlanan ve 2017 senesinde final yapan “Bodrum Masalı” adlı dizide yaşamıştır. Şenler’e bu dizide Şevval Sam, Timuçin Esen, Murat Aygen, Alperen Durmaz, Hilmi Cem İntepe ve Dilan Çiçek Deniz gibi isimler eşlik etmiştir.

2018 senesinde “Canevim” dizisinde Mercan karakterine, 2019 senesinde ise “Nefes Nefese” adlı dizide Müjgan Hakseven karakterine hayat vermiştir.

9 Temmuz 2020 günü Kanal D ekranlarında başlayan “Çatı Katı Aşk” adlı dizide rol almaya başlamıştır. Ezgi Şenler’e bu dizide Furkan Andıç, Yiğit Kirazcı, Nilay Deniz, Tülay Günal, Renan Bilek, Ebru Aykaç, Erhan Yazıcıoğlu, Pelin Öztekin, Burak Tamdoğan, Bedia Ener ve Bülent Seyran gibi isimler eşlik etmektedir. Şenler, dizide Ayşen Yılmaz karakterini canlandırmaktadır.

Son günlerde Ezgi Şenler‘le Furkan Andıç‘ın uyumsuz olduğuna ve dizinin beklenen reytinglerin çok altında yer aldığına dair iddialar gündeme gelmişti. Bu yüzden Ezgi Şenler‘in diziden ayrıldığına dair haberler çıktı. Yeni bir başrol arayışına giren Çatı Katı Aşk ekibi, başrole yakışacak bir isim aramaya başladı. Ünlü oyuncu Selin Şekerci‘nin Çatı Katı Aşk setinden paylaştığı fotoğraf ile birlikte ise “Acaba yeni başrol Selin Şekerci mi?” sorusunu akıllara getirdi. Furkan Andıç da Selin Şekerci‘nin fotoğrafının altına “çok ilginç şeyler olacak” notunu düştü.

Ezgi Şenler Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2020 – Çatı Katı Aşk (Ayşen Yılmaz Karakteri) (Televizyon Dizisi)
  2. 2019 – Canevim (Müjgan Haksever Karakteri) (Televizyon Dizisi)
  3. 2018 – Nefes Nefese (Mercan Karakteri) (Televizyon Dizisi)
  4. 2016 – Bodrum Masalı (Aslı Karakteri) (Televizyon Dizisi)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=4CYMac6-c2g

Fotoğrafları

Kaynak
Google

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu