Eyvah Eyvah 3 Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Eyvah Eyvah 3 Film Konusu ve Oyuncuları..! Eyvah Eyvah 3 filmi, 31 Ocak 2014 günü vizyona girmiş komedi ve macera temalı bir filmdir. Eyvah Eyvah serisinin son yapımıdır.

Sitemizde daha önce sizler için yazdığımız film ve dizi önerileri için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Eyvah Eyvah 3 filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Eyvah Eyvah 3 konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

eyvah eyvah 3 1
Orijinal İsmi: Eyvah Eyvah 3
IMDb Puanı: 5,9 / 10
Beyazperde Puanı: 3,1 / 5
Yapım yılı: 2013
ilk vizyon tarihi: 31 Ocak 2014
Yaş Sınırı: 
Süre: 1 saat 45 dakika
Yönetmeni: Hakan Algül
Senarist: Ata Demirer
Yapım Şirketi: BKM Film
Başrol Oyuncuları: Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak
Türü: Komedi, Macera
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema

Eyvah Eyvah 3 Film Konusu

Hüseyin Badem, babasını bulduktan sonra hayatı boyunca çok sevdiği Müjgan ile evlenir. Müjgan’ın hamilelik haberiyle mutlulukları daha da artmıştır. Ancak çiftin hayatı maddi sıkıntılar içinde geçmektedir. Hüseyin daha fazla para kazanmak için bölgedeki en tenha yerlerde bile geceleri klarnet çalmaya devam eder.

Aynı zamanda Hüseyin’in ortağı Firuzan artık ünlü bir şarkıcı olmuş ve şöhret merdivenlerini tırmanmaya başlamıştır. İkisi yakın arkadaştır. Yolları ayrı ve farklı hayatlar sürseler de aynı noktada buluşurlar. İkisi de hayatlarında bir dönemden geçiyor ve önemli durumlar yaşayacaklardır. Serinin ilk iki filminde olduğu gibi renkli karakterlerle macera Çanakkale’nin Geyikli ilçesinde kaldığı yerden devam ediyor.

eyvah eyvah 3 2

Oyuncu Kadrosu

eyvah eyvah 3 3

Eyvah Eyvah 3 Fragmanı ve Diğer Videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu