Esin Maraşlıoğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

esin maraslioglu kimdir 3
Tam adı: Esin Maraşlıoğlu
Doğum tarihi: 11 Şubat 1966
Doğum yeri: İstanbul, Tüğrkiye
Boyu: 1,7 m
Burcu: Kova
Ailesi: Reyna Maraşlıoğlu (Annesi), İzidor Maraşlı (Babası)
Eşi: Metin Mızraklı (1983), Cem Özer (1994 – 1999), Melih Yılmaz (2013)
Çocuk (ları): Melisa Mızraklı, Leon Melih Yılmaz
Mesleği: Model, Manken
Aktif Yılları: 1980’li yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Esin Maraşlıoğlu Kimdir? Esin Maraşlıoğlu, model ve mankendir.

Esin Maraşlıoğlu, 11 Şubat 1966 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesini adı Reyna Maraşlıoğlu, babasının adı ise İzidor Maraşlıoğlu‘dur.

Modellik ve mankenlik yaparak geçimini sağlamaya başladı. Bir dönem giyim mağazası açtı. Fakat bir süre sonra kapattı. Değişik ve ilginç tasarımları, marjinal ve cesur çizgisi ile sık sık kendisinden bahsettirmişti. Dönem dönemde moda şekillerine öncülük ettiği zamanlarda oldu.

Maraşlıoğlu, bu zamana kadar üç kez evlendi. İlk evliliğini 1983 senesinde henüz 17 yaşındayken Musevi bir iş adamı olan Melih Mızraklı ile yaptı. Bu evliliğinden 1984 senesinde Melisa Mızraklı adında bir kızı dünyaya geldi.

İkinci evliliğini 17 Ağustos 1994 günü ünlü komedyen Cem Özer ile yaptı. Bu evliliği toplamda 5 sene sürdü. Bir dönem güvenlik şirketi sahibi olan Yıldırım Memişoğlu, iş insanı Ali Rıza Özderici ve Beşiktaş JK eski başkanlarından Serdar Bilgili ile bir birliktelik yaşadığı iddiaları atıldı.

Üçüncü evliliğini ise 21 Nisan 2013 günü iş insanı Melih Yılmaz ile yaptı. Çift, New York’ta dün ya evine girdi. Bu evliliklerinden 2014  yılının Ocak ayında Leon Melih Yılmaz adında bir çocukları dünyaya geldi.

Esin Maraşlıoğlu‘nun çift kimliği vardı. Annesi Reyna Maraşlıoğlu o dönem evli olduğu Yaset Halfon’un soyadını kızına vermişti. Adı ise “Süzet Halfon” du. Annesi Yaset Halfon ile boşanınca kızı Esin’in babası İzidor Maraşlıoğlu ile evlendi.

Ailesi Esin Maraşlıoğlu‘nun eski kaydını sildirmek yerine yeni bir nüfus kaydı yaptırdı. Bu yüzden de çift kimliği oldu. Ünlü model, 57 yıl aradan sonra eski kimliğini sildirme davası açtı ve kaydını sildirdi.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=rrjKi9cu9S8

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu