İlişki Konuları

Erkekler Ne İster?

Bu erkekler kadınlardan neler bekliyor bir bakalım

instagram takipçi hilesi

Erkekleri anlamanın 1000 yolu adlı bir kitap çıksa herhalde hem erkekler hem de kadınlar okurdu. Aslında erkeklerin de kadınlar gibi karmaşık bir yapısı yok. Sadece doğru noktaya doğru parmak ile basmak gerekiyor. İşte 7 adımda erkekler ne ister sorusunun cevabı:

1- Huzur

Evet! Kulağa sıradan gelen aslında her şeyden önemli olan ilk istekleri huzur. Sevgiliyken daima mutlu eden, huzursuzluk çıkarmayan tatlı bir kadın olmalısınız. Evliyken ise günlük sıkıntıları anlatmayan sakin ve eğlenceli biri olmak gerekir. Kulağa kolay gibi gelse de kadınlar için sıkıntıları anlatmadan durmak neredeyse imkansız.

2- Eğlence

Eğlence denildiğinde akla gelenler çok geniş biliyorum. Ama aslında tam anlamıyla da durum bundan ibaret. Günü kötü geçmiş bir erkek eve döndüğünde eğlenceli ve komik bir kadınla karşılaşmak ister. Bu sayede hem eğlenir hem de gündelik sıkıntılardan arınarak rahat bir nefes alır.

cilgin aptal ask 2

3- Yemek

Erkeklerin kalbine giden yol midesinden geçer klişesi sıkıcı geliyor artık kulağa biliyorum. Ama gerçekten de kalpte kıpırtıları oluşturan bir bölüm varsa o da mutlaka yemek yemekten geçiyor. Eve geldiğinde lezzetli yemekler, şık bir sunum ve bir tatlıya “hayır” diyebilecek bir erkek yoktur herhalde. Hele ki tatlıya. Tatlı denildiğinde tüm erkekler için akan sular durur. Bir de evde misafir varsa gelen konuklar yemekleri beğendiğinde erkek için adeta gurur kaynağı olursunuz.

leziz vegan yemekleri vejeteryan yemekleri sağlıklı yiyecekler kolay tarifler 1024x682 1024x682

4- Güzellik

Bütün kadınlar gerçekten çok güzeldir. Ama bazı kadınlar güzel görünmeyi o kadar da önemsemezler. Bu nedenle bakımsız görünmeyi tercih ederler. Ama bu durum erkeklerin hiç hoşuna gitmez. Erkekler daima tepeden tırnağa bakım ve güzellik isterler. Yapmanız gereken biraz saç bakımı, güzel bir parfüm ve sade bir makyaj. İşte hepsi bu kadar.

guzellik sektoru

5- Şımartılmak

Erkekler yapısı gereği çocuk ruhludur. Çocukça bir oyuncakla oynamaktan, çizgi film izlemekten ve takdir edilmekten çok ama çok hoşlanırlar. Bu nedenle onları beğenmek onlar için çok güzel bir duygudur. Bu nedenle yaptıkları her güzel şeyi hem kendilerine karşı hem de diğer insanlara karşı överek sevgi katsayınızı arttırabilirsiniz.

6- Önemsenmek

Hayat gerçekten de çok zor. İnsanların sizi dinlemesi ve insanlara güvenmek çok ama çok zor gelebilir kimi zaman. Durum böyle olunca bir insana sırları açmak ve güvenmek o kişiyi vazgeçilmez kılar. Bu nedenle size güvenmesini sağlayın. Ama her şeyden önce iyi bir dinleyici olun. Unutmayın erkekler her şeyi her zaman anlatmazlar. Onlar anlatıyorsa gerçekten size ve sizin fikirlerinize ihtiyaç vardır.

sevgili 3

7- Paylaşımlarda Bulunmak

Bir erkeğin aklına pikniğe giderken de pes oynarken de romantik bir akşam yemeği yerken de gelen kişinin siz olması gerekir. Bu durumda onun hem en yakın arkadaşı hem de sevgilisi olma hakkı elde edersiniz. Bu nedenle her ortama ayak uydurmaya çalışın. Gidip stadyumda küfür etmeyin ama belli bir paylaşımda bulunabilecek durumda olun.

semsiyesiz sevgiliyle yagmurda 700x508

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu