Alışveriş RehberiSevgililer Günü

Erkekler İçin En İyi Saç Şekillendiriciler Hangileri?

instagram takipçi hilesi

Saç şekillendiriciler, pek çok erkek tarafından kullanılan kişisel bakım ürünlerinin başında yer alıyor. ince telli, kalın telli, düz, kısa, uzun, kıvırcık, dalgalı ve tüleren saç tipleri için ayrı ayrı saç bakım ürünlerini piyasada bulmak oldukça kolaydır. Pek çok erkek saç nasıl şekillendirilir? sorusunu sıkça merak etmektedir.

Birinci öncelik şekil verilecek saçın mutlaka temiz olması gerekmektedir. Birkaç gün yıkanmayan saç yağlanır. Yağ tabakası saç üzerinde ağırlık yapacağı için şekillendirdiğiniz saç bir süre sonra yer çekimininde etkisi ile düşecektir.

Erkekler, genellikle internet üzerinde erkek saç şekillendiriciler ve fiyatları hakkında araştırma yapmaktadır. Bu yazımızda size piyasadaki en iyi saç şekillendiricileri listedik. Sizde kendi saç tipinize ve isteğinize göre bir seçim yapabilirsiniz. İşte erkekler için en iyi saç şekillendiriciler

saç şekillendirici 1

Erkekler İçin Piyasada Bulunan En İyi Saç Şekillendiriciler

1 – Morfose Aqua Wax Hard Turuncu

Morfose Aqua Wax Hard Turuncu, piyasada bulunan en iyi saç şekillendiricileri arasında yer almaktadır. Kullanan kişiler arasında herhangi bir kepek oluşumu ya da saç dökmesi gibi konular konuşulmaktadır. Deneyimleyen kişiler herhangi bir kepek oluşturma ya da saç dökme gibi sorun çıkarmadığını belirtmişlerdir. Kişiden kişiye değişecek olsa da tercih sebebi bu gibi konular olabilir. Islak bir görünüm yerine doğal mat bir görünüm isteyen erkekler tercih edebilir.

saç şekillendirici 2

2 – Hanz De Fugo

Hanz De Fugo, piyasada bulunan diğer ürünlerden biraz daha pahalı bir üründür. Yüksek tutuş özelliği ile dikkat çekmektedir. Yüksek tutuşunun yanı sıra saça verdiği parlaklıkta oldukça iyidir. Neme dayanıklıdır ve banyoda kolayca yıkayarak çıkar. Saçlarını Cristiano Ronaldo gibi ayırmak isteyen erkekler bu ürünü tercih edebilir. Kuru saça uygulanır.

saç şekillendirici 3

3 – Luis Bien Saç Dolgunlaştırıcı Sprey

Luis Bien Hair Fiber Dolgunlaştırıcı Saç Spreyi, Luis Bien firmasının üretmiş olduğu bir saç spreyidir. Ürün sitesinde yer alan bilgilere göre nano teknoloji ile üretilen bir ürün. Yağmura ve terlemeye karşı yüksek dayanım gösteriyor. Özellikler ince telli saç yapısına sahip olan erkekler saçlarını dolgunlaştırmak için bu ürünü tercih edebilir. Tarak ile saçlarınızı daha kabarık, dolgun ve hacimli hale getirebilirsiniz.

saç şekillendirici 4

4 – Morfose Saç Spreyi

Morfose Saç Spreyi, ülkemizdeki hemen hemen her berberin kullandığı bir saç  spreyidir. Kullanan kişilerde oldukça memnundur. Zenginleştirilmiş formülü nedeniyle saçlarınız şeklini kolayca koruyabilirsiniz. İçerdiği pro-vitamin sebebi ile saçınıza canlılık ve parlaklık verir. Saçı yormayan bir içeriğe sahiptir. Bunun için istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken saçlarınızın kırılıp dökülmeden önce saçınızı yıkamanızdır.

saç şekillendirici 5

5 – Pomade (Pomad)

Pomad, orta düzeyde tutuş ve yüksek düzeyde parlaklık sağlayan bir zamanlar amerikan modasını domine eden bir saç şekillendirici üründür. Elvis Presley‘in de saçlarını şekillendirmek için pomad kullanıdığı bilinmektedir. Eğer saçınızı arkaya doğru tarayarak şekillendirecekseniz, bu pomadlar tam size göre.

saç şekillendirici 6

6 – Saç Killleri

Bir çok insanın tercih ettiği bir üründür. Düşük parlaklık isteyen erkekler genellikle bu ürünü tercih eder. Killerin faydasını bilmeyen yoktur. Saçlar içinde oldukça besleyicidir. Bu yüzden saçı dökülen erkekler tarafından daha çok tercih edilir.

saç şekillendirici 7

Saç Şekillendiriciler ile ilgili videolar

Kaynak
Google

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu