Erkek Arkadaşınıza Bunları Asla Söylemeyin

Erkekleri sinirlendiren ya da soğutan sözler

instagram takipçi hilesi

Bazı sözler erkeklerin beyninde şimşek etkisi yaratır. İşte erkeklere söylenmemesi gereken sözler:

1- Sence Ben Güzel miyim?

gozluklu erkek2

Erkek arkadaşınız, sizi beğenmiş ve sizinle sevgili olmuştur. Ona  bu soruyu sormanız, sizi özgüvensiz bir kişiliğe sokar. Ayrıca “ben güzel miyim” gibi sorular sormanız sevgilinize durmadan sizi eleştirme hakkı tanıyacaktır.

2- Sen Alkollü müsün?

sinirli erkek 2 800x532

Sevgiliniz ansızın size çok yakın davranabilir ya da çok sinirli olabilir. Böyle zamanlarda “alkollü müsün, sarhoş mu oldun, bence sen çok içme” gibi sözleri asla sarf etmeyin. Bu sözleri hiçbir erkek sevmez. Çünkü erkekler için alkolden etkilenmemek ya da sarhoşken değişmemek bir övünç kaynağıdır.

3- Annen mi Ben mi?

sinirli erkek 800x382

Bu söz, erkekleri çıldırtan ve hatta koşarak uzaklaştıran bir etkiye sahiptir. Her insanın annesi çok ama çok değerlidir. Ancak sevgili de tabiki değerlidir. İkisi arasında bir kıyaslama yapmaya zorlamak erkekler için soğuma etkisi yaratır. Size, “nasıl ki baban mı ben mi?” gibi bir soru sorulmuyorsa siz de kesinlikle böyle bir soru ile sevgilinizin karşısına çıkmayın.

5- Eski Sevgilim Beni Hiçbir Zaman Kırmazdı!

sinirli erkek 800x449

Böyle bir sözü ediyorsanız devamında gelen “hadi o zaman eski sevgilinin yanına git” denmesine de hazır olmanız gerekir. Kimse kıyaslama yapılmasından hoşlanmaz. Bu nedenle kesinlikle böyle bir söz kullanmayın. Gerçekten de eski sevgilinizi özlüyorsanız ya da yeni sevgilinizin de eskisi gibi olmasını istiyorsanız kimse sizi zorla tutmuyor.

6- Benim Birçok Erkek Kankam Var

erkek giysi dolabi beyaz gomlek

Erkek kankası çok olan kızlar, erkekler için uzaklaşma sebebidir. Erkekler, yapısal olarak kıskançtır. Arkadaş da olsa kimse ile sevgilisini paylaşmak istemeyebilirler. Tabiki her erkek aynı değildir. Ama birçok erkek için durum böyledir.

7- Benim Sana Hiç İhtiyacım Yok

kadınlar mı daha zekidir yoksa erkekler mi 3

Her şeyi kendi başına yapabilen kadınlar erkekler tarafından başarılı bulunabilir. Ama iş sevgililiğe geldiğinde erkekler, yardım edecekleri bir kadın isterler. Hatta hayatındaki kadının kendisine ihtiyacı olmasını tercih ederler. Bu nedenle ona daima ihtiyacınız olduğunu hissettirmelisiniz.

8-  Hmm

kadınlar mı daha zekidir yoksa erkekler mi 2

Sizinle sorunlarını paylaşan ya da uzun uzun sorunlarını paylaşan bir erkeğe “hmm” diyerek karşılık vermeniz oldukça saçma bir yanıttır. eğer sevgilinizi sevmiyorsanız ya da ona trip yapıyorsanız bu gibi sözlerle tepkinizi belli etmek yerine doğrudan neden soğuk davrandığınızı anlatın. Bu gibi yöntemlere gerçekten hiç gerek yok.

9- Aynı Çocuk Gibisin!

Kisitlayan-Erkek

Hiçbir erkeğin sevmediği bir şey de çocuğa benzetilmektir. Hayatın yükünü sırtlanan, işe güce giden ya da gelecek için büyük bir çaba sarf eden bir erkek takdir edilmek ister. Bunun yerine küçümsenmek erkeğin kendisini değersiz hissetmesine yol açar. Kesinlikle bu tarz bir söz söylemeyin. Hatta gerekirse ona ne kadar olgun olduğundan bahsedin.

https://www.youtube.com/watch?v=jkUbazd311s

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu