hosting

En İyi VPN Uygulamaları (2020)

VPN, mobil uygulamalar ve web sitelerinin kişilerin hayatlarına girmesi ile birlikte en sık kullandığımız uygulamalar arasına girdi. Bu tür uygulamalar yasaklı sitelere ve erişimi kısıtlanan sitelere girebilmenize olanak tanır. İnternette bir çok VPN uygulaması vardır. Bu uygulamalara hem bilgisayarlar hem de mobil cihazlar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz en iyi vpn uygulamaları

VPN hakkında daha geniş bilgi almak istiyorsanız, “VPN Nedir? Nasıl Kullanılır?” adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

En İyi VPN Uygulamaları (2020)

En İyi VPN Uygulamaları

1 – Speedify

Ücretsiz VPN hizmeti söz konusu olduğu zaman en büyük soru işaretlerinden bir de hız limitidir. Speedify hız limiti konusunda oldukça bonkördür. kimliğinizi gizli tutan bu uygulama İnstagram, Youtube ve Snapchat gibi sosyal medya platformlarında sağlam bir hizmet sunuyor. 30 adetten fazla sunucu desteği veren Speedify, 3G ve 4G bağlantı hızlarını en yüksek seviyede sunmaktadır. Bu uygulamanın kötü yanı ise 1 aylık ücretsiz kullanımda sadece 1 GB kota vermesidir. Ayrıca bu uygulamaya Mac, Windows, Android ve IOS platformlarında kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
İnternet Kullanıcıların,Baş Belası Adil Kullanım Kotası Ne Zaman Bitiyor?
İLGİLİ İÇERİKLER

En İyi VPN Uygulamaları (2020)

2 – Hotspot Shield Free

Hotspot Shield Free, bu tür uygulamalar arasında en popüleridir. Eğer ki Wi-Fi alt yapılarında sıklıkla erişim sağlıyorsanız, bu uygulama gizliliğinizi korumak için en iyi seçenektir. Hız limiti diğer uygulamalara göre daha yavaş kalsa da günlük 750 GB (Aylık 22.50 GB) kota sunmaktadır. İstediğiniz bölgeden bağlanmak yani hangi ülkenin sunucusundan bağlanmak istediğinizi seçmek istiyorsanız, ücretli sürümüne geçmeniz gerekmektedir.

En İyi VPN Uygulamaları (2020)

3 – Windscribe

Windscribe, listemiz en sağlam VPN uygulamasıdır. Yüksek güvenlik ve yüksek kotası ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Her ay 10 GB kota suna bu uygulama ile 8 farklı ülkeden bağlanabiliyorsunuz. Eğer ki Twitter üzerinden mentionlarsanız ek olarak 5 GB ve her arkadaş davetiniz için 1 GB ek kota kazanabilirsiniz. Ayrıca Windscribe, adblocker ve güvenlik duvarı hizmeti de sunmaktadır.

En İyi VPN Uygulamaları (2020)

4 – ProtonVPN

ProtonVPN, hem ücretsiz hem de ücretli olarak iki paket sunmaktadır. Ücretsiz versiyon ile tek cihaz üzerinden 3 farklı ülkeye bağlanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz versiyon ücretli veriyonuna göre daha yavaş kalmaktadır. Ayrıca bu uygulamaya Mac, Windows, Android ve IOS platformlarında kullanabilirsiniz.

En İyi VPN Uygulamaları (2020)

5 – TunnelBear

Şimdi geldik listemizin son uygulamasına. Eğer ki aradığınız hizmet hem hız hem de hem de kolay arayüz ise internette TunnelBear kadar kolay kullanabilinen uygulama bulmanız zordur. 20‘den falza ülkeden bağlanma olanağı da sunmaktadır. 1000 adetten fazla sunucu ve 5 cihaza kadar kullanma hakkı sunan TunnelBear, ücretsiz ve ücretli versiyonlar sunmaktadır. İki versiyon arasındaki tek fark kotadır. Ücretsiz versiyonu seçmeniz dahilinde aylık 500 MB kota kullanabilirsiniz.

En İyi VPN Uygulamaları (2020)

VPN Uygulamalar ile ilgili videolar

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu