Alışveriş Rehberi

En İyi Çay Makinesi Markaları Hangileridir?

instagram takipçi hilesi

Çay içmek kültürümüzün en güzel alışkanlıklardan bir tanesidir. Sevinçliyken “bir çay koyup kutlayalım”, üzüntülüyken ise “bir çay iç kendine gel” denir. Çayın lezzetli olması için ise doğru çayın ve doğru malzemelerin kullanılması gerekir. Geleneksel lezzetten hoşlananlar demlik kullansa da, elektrikli çay makinesi kullanımı hem işlevsel hem de oldukça kolaydır. Piyasada birçok markanın farklı özelliklere sahip çay makinesi çeşitleri bulunur. Bu yazımızda en iyi çay makinesi markaları hangileridir konusunu aktaracağız.

En iyi çay makinesi markaları hangileri

1.En İyi Çay Makinesi Markaları : KORKMAZ – Demtez Satin/Siyah Elektrikli Çaydanlık

en iyi çay makinesi markaları

Korkmaz markasının her ürünü birbirinden kaliteli zannımca. Her ürününde kullanılan malzemeler ve uzun ömürlü garanti sunması markanın sevilen yanları arasında yer alıyor. Birçok kişi Korkmaz Demtez Satin ürününe tam not verdi. Gelelim ürünün teknik detaylarına:

Çaydanlık ile tek seferde 20 bardak çay içebilirsiniz. Bu ise 1.1 lt / 1.6 lt kapasiteye tekabül ediyor. Bununla birlikte enerji tasarrufu sağlayan çaydanlık, susuz kaldığında kendi kendine kapanıyor. Güvenlik açısından kesinlikle bu özelliğe sahip olan ürünleri tercih etmeniz öneriliyor. Fiyat aralıkları sık sık değişse de genel olarak orta bütçe segmentinde yer alıyor.

2. Fakir – Temper Çay Makinesi – Rosie

en iyi çay makinesi markaları

Fakir markasının sevilen ve tercih edilen ürünlerinden bir tanesi olan Temper çay makinesi, yüksek fiyat segmentinde yer alıyor. Aslında fiyatının bu kadar pahalı olmasını hak edecek ekstra bir özelliği yok. Bu nedenle eğer yeterli bütçeniz yoksa daha düşük bütçeyle kaliteli başka bir ürün almanızı tavsiye ediyoruz.

Bununla birlikte Fakir markasının Temper çay makinesi 1, 7 litre kapasiteye sahip. Enerji tasarrufu sağlamasıyla bilinmesinin yanı sıra çay süzgeci paslanmaz çelikten yapıldı. Paslanmaz çelikten yapılan ürün çıkarılıp temizlenebilme özelliğine de sahiptir.

3. Grundig – TM 6860

en iyi çay makinesi markaları

Çelik filtreli Grundig – TM 6860 sıcak tutma özelliği ile ilgi çekiyor. İkili ısıtma sistemine sahip çaydanlık sıcaklığı sabit tutması sayesinde daima çayı ideal ısıda tüketebiliyorsunuz. Ürünün kapasitesi 1,7 litre. Fiyatı ise orta segmentte yer alıyor.

4. En İyi Çay Makinesi Markaları: Karaca – Çay sever Konuşan Çay Makinesi Chrome

Karaca Çay Sever

Karaca, bir ilke imza atarak konuşan çaydanlık üretmiştir. Çayın kısa sürede içime hazır olmasını sağlayan ürün, bekleme süresinin sonuna geldiğinde konuşarak uyarı veriyor. Bununla birlikte görünümü oldukça şık. Her rengi birbirinden modern duruyor. Ürünün puanı ise 5 yıldız civarında.

5. Arzum – AR3061 Çaycı 1700 Watt Cam Demlik Çay Makinesi

Arzum çay makinesi

Cam demlikli Arzum çaycı geniş kapasitesi ile ilgi çekiyor. Orta bütçe ile kaliteli bir ürün almak istiyorsanız Arzum kalitesine güvenebilirsiniz. Bununla birlikte susuz çalışmayı engelleyen emniyet sistemiz Arzum’da da var. Kısa sürede suyun kaynamasını sağlayan ürün %90 oranında enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca, ışıklı gösterge sisteminin olması ilgi çeken detaylar arasında yer alıyor.

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=EtutUmm1NHQ

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu