Alışveriş Rehberi

En İyi 6 Far Paleti

Makyajın en temel ve olmazsa olmazlarından far paleti için hangi markalar tercih edilmelidir?

instagram takipçi hilesi

Bir far paletinin, renk pigmentleri oldukça önemlidir. Far paleti üzerinde gözüken renkler kimi zaman gözümüzde aynı renk olmamaktadır veya gün içinde sürekli uçmaktadır. En iyi far paletini seçebilmek için nelere dikkat etmeniz gerektiği ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Gün içinde sürekli makyaj tazeleme fırsatı olmayanlar için, bütün gün yeni sürülmüş gibi duran ve göz üstünde dağılmayan far paletlerini sizler için listeledik.

En İyi 6 Far Paleti

Far Paleti1 1

Maybelline- The Blushed Nudes

Makyajda nude renkler sevenler için ideal far paletleri arasında yer alıyor. Aynı far paletinin iki renk seçeneği bulunuyor. Fakat bu renklerin gözde daha güzel durduğu söylemeden es geçemeyiz. Maybelline markasının The Blushed Nudes far paleti mat renklerden oluşmamaktadır. Hepsi hafif ışıltılıdır. Gün içinde yapılacak makyajlar için ideal diyebiliriz. Fiyatı 119,90 TL’dir.

Far Paleti2 1

Urban Decay – Naked 1.5

Fiyatı 380 TL civarlarında olan far paletinin, renkleri inanılmaz diyebilirim. Koyu renk tercih edenler için de açık renk tercih edenler için de tercih edilebilir. Her renk tonunu barındırıyor içerisinde. Tam anlamıyla mat renkler olmasa da ışıltıları çok azdır. Aynı zamanda içerisinde 12 renk ve 2 taraflı far fırçası bulunmaktadır.

Far Paleti3

The Balm-Meet Matte Ador

Mat renk severler için oldukça ideal far paletlerindendir. The Balm markası far paleti ve ruj konusunda oldukça tercih edilebilir kozmetik markalarından biridir. 785 TL gibi bir ücrete satılan far paletinin, cep yaktığı kesin. Ama kullanan vazgeçemiyor buda ayrı bir detay. Far paleti renklerinin, pigmentleri oldukça yüksek. Gün içinde akmayan ve dağılmayan bir makyaj elde edilebilir.

Far Paleti4 1

NYX – Ultimate Shadow Palette

Birbirinden renkli 16 renkli far paletidir. NYX’in renklerinin canlılığı tartışılmaz. Far paletindeki renklerin pigmentleri yüksek olduğu için gün içinde bu farı kullananlar için abartılı makyaj gibi gözükebilir. Fakat özel günler için oldukça ideal far paletleri arasındadır. Nude veya koyu renkler sevmeyenler bu far paletini tercih edebilir. Fiyatı 219,90 TL’dir.

Far Paleti6 1

L’Oréal Paris – Emotions Of Nude

16 farklı nude tonu mevcuttur. Farın en önemli özelliklerinden birisi, ışıltılı sürüş ile başlayıp matlık ile bitirilmesidir. Far paleti üzerindeki renkler, göz üstünde tek seferde oluşturulabilir. Nude tonlar için tercih edilecek far paletleri arasındadır. Fiyat olarak 135 TL olan ürün, oldukça kullanışlıdır.

Far Paleti7

Pastel Nude Far Paleti

Fiyatı 75 TL olan ürün tam olarak fiyat-performans ürünüdür. Far paletinin içerisinde 8 renk ve 1 adet fırça vardır. Hem gün içerisinde hem gündelik hayat dışında da kullanılabilecek far paletleri arasında yer almaktadır. Far renkleri hem mat hem ışıltılı olarak 2’ye ayrılmaktadır. Makyajın tamamlanması adına beyaz renk far da bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu