Oyunlar

En İyi 6 Kaçış Oyunu (Escape)

instagram takipçi hilesi

Kaçış oyunları zamanın keyifli geçmesini sağlarken aynı zamanda zihnin çalışmasına ve hafızanın gelişmesine de sebep olur. Birçok kaçış oyunu vardır. Genellikle odadan çıkış konseptine dayanan kaçış oyunları son derece eğlenceli olması ile her yaştan kullanıcı için vazgeçilmez olmayı başarır. İşte en iyi 6 kaçış oyunu…

İşte en iyi 6 kaçış oyunu

1. Samsara Room

En iyi 6 kaçış oyunu

İlk önerimiz elbette Samsara Room. Çıkış yolunu bulabilir misin? Sloganı ile ortaya çıkan oyun, sevimli çizimleri ile kendine bağlıyor. Oyunu oynarken saçma sapan reklamlar bulunmuyor. Bu özellik birçok ücretsiz oyunun aksine şaşırtıcı bir kıstas. Bunun yanı sıra, oyunu bitirmek için günlerce uğraşmanız gerekmiyor. Birkaç saatinizi değerli geçirerek oyunu bitirebilirsiniz. Ancak oyunu bitirdiğinizde bile aklınızdan kolay kolay çıkmayacağına eminiz.

2. Cube Escape: Birthday

En iyi 6 kaçış oyunu

Samsara Room isimli oyunun yaratıcılarının ürettiği Birthday oyunu, her yanı ipuçlarıyla dolu müthiş bir eğlence tufanı. Oyunda bir doğum günü konsepti var. Ancak eğlence eve giren tavşan kostümlü bir katil nedeni ile yarıda kalıyor. Eğer zamanı geri almayı başarırsanız katili siz öldürürsünüz ve bu sayede ailenizi de kurtarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ipuçlarını kovalamak.

3.En İyi 6 Kaçış Oyunu: 50 Room Escape

50 Room Escape

50 odalı bir bulmaca oyununa hoş geldiniz. Her bölüm birbirinden keyifli. Her bölümde birçok ipucu bulunuyor. İpuçlarını çözdükçe bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Ancak bu uygulamada zaman zaman açılan reklamlar sizi rahatsız edebilir. Bu nedenle interneti kapatarak oynamak ya da oyunun ücretli versiyonunu satın almak isteyebilirsiniz.

4. Gerçek Kaçış Oyunu Korku

kaçış oyunu

Eğer kaçış oyunu oynarken biraz da korkmak istiyorsanız bu tam da size göre. Her bölümde ayrı bir heyecan ve gerilim sizi bekliyor. Aniden önünüze çıkan şeylerle ya da yükselen seslerle konuşmadan oynamayı becerirseniz oyunu bitirdiğinizde rahat bir nefes alabileceksiniz. Oyunu internet bağlantısı olmadan da oynayabilirsiniz. Ancak, küçük yaştaki oyuncularımız için tavsiye etmiyoruz.

5.100 Kapı – Akıl Oyunları

en iyi 6 kaçış oyunu

Bu defa oyunumuz daha küçük yaştaki kullanıcılar için. 100 bölümlük bir seri olan bu oyun, her seferinde sürükleyici bir eğlencenin peşinden koşmanızı sağlıyor. Hem zihninizin sınırlarını zorlayacak hem de zamanın su gibi akıp geçmesini sağlayacak 100 Kapı oyunu, reklamlarla sizi rahatsız etmiyor. Rahatlıkla eğlencenin farkına varabilirsiniz. Ayrıç boyutu küçük olan oyun, cihazınızda yer kaplamaz.

6. En İyi 6 Kaçış Oyunu: The House Of Da Vinci

en iyi 6 kaçış oyunu

Esasen bu oyun deneme sürümü. Ancak bir defa elinize aldığında bir an önce parasını verip tam versiyonu satın almak isteyeceksiniz. Zihninizin sınırlarını zorlayan oyun, ipuçlarını dikkatle toplamanızı öngörüyor. Türkçe dil desteği sayesinde bulmacaları çözerken dil sorunu ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

İlgili Videolar

Tansu Sülün

Okurum, yazarım, konuşurum. Kelimelerin efendisiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu