Alışveriş Rehberi

En İyi 5 Süpürge Markası ve Modeli

instagram takipçi hilesi

Ev temizliğinin kusursuz olması için doğru süpürgenin seçilmesi gerekir. Özellikle son yıllarda birçok süpürge modeli ve markası sıklıkla tercih edilir hale geldi. Öne çıkan markaların modelleri etkili şekilde temizlik yapmasının yanı sıra; zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Bu yazımızda size en iyi 5 süpürge markası ve modeli hakkında bilgi vereceğiz.

Not: Aşağıda verdiğimiz markaları ve modelleri kullanıcı yorumları doğrultusunda oluşturduk. Sıralama rastgele hazırlanmıştır.

1. En İyi 5 Süpürge Markası ve Modeli: Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner Robot Süpürge Ve Paspas Beyaz MOPPRO-B

Xiaomi robot süpürge

Son yıllarda robot süpürgelere olan rağbet oldukça yükselmiştir. Özellikle Xiaomi markası robot süpürgeleri ile öne çıkmayı başarıyor. Ancak birçok kişi robot süpürgenin ortaya koyduğu temizliği tam olarak beğenmiyor. Özellikle ilk çıkan modeller beklenen performansı ortaya koyamıyor. Fakat Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Cleaner  MOPPRO-B modeli kullanıcıların en beğendiği ürünler arasında yer alıyor.

Ürün hakkında on binlerce yorum yapılmış olup, her biri 4 yıldız ve üzerindedir. Ürün, süpürme görevinin yanı sıra silme işlevi de üstleniyor. Özellikle evindeki tüm toz ve kirden kurtulmak isteyen kişiler modeli tercih ediyor. Ürünü özellikle çalışan ve çocuklu ailelere tavsiye ediyoruz. Fiyatların yüksek olduğunu belirtelim. Fakat benzerlerini alarak para kaybetmenizi tavsiye etmiyoruz.

2. Philips Powerpro Compact Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Fc9323/07 8710103748557

En İyi 5 Süpürge Markası ve Modeli

Birçok kategoride başarılı ürünleriyle adından söz ettiren Philips markası, elektrik süpürgesiyle beğenilmeyi başarıyor. Ürün toz torbasız şekilde çalışıyor. Bu sayede geleneksel modellerden ve özelliklerden sıyrılıyor. Fakat şarjlı ve kablosuz ürün kullanmak isteyenler bu modeli beğenmeyebilir.

Ürünün fiyatları birçok modele kıyasla ekonomik segmentlerde yer alıyor. Çekim gücünün yüksek olduğu model, toz ve kirleri etkili şekilde temizliyor. Ürün, ergonomik boyutlara ve ağırlığa sahiptir. Bu nedenle taşıma işlemini kolayca yapmanızı sağlıyor. Sese karşı hassasiyetiniz varsa çok fazla rahatsız edici olmadığını belirtelim.

3. FANTOM Pratic Kırmızı Kuru Süpürge 2015ST000864

En İyi 5 Süpürge Markası ve Modeli

Daha önce Fantom markasını duydunuz mu bilmiyoruz. Ancak süpürge modelinin çok beğenildiğini söyleyebiliriz. Ürün, sürekli elinizin altında bulunabilecek hafiflikte ve kolaylıkta bir süpürge modelidir. Bu nedenle özellikle çocuğunuz varsa ortaya çıkan pislikleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Ekonomik fiyatlarla satışa sunulan kuru süpürge, genellikle mutfakta tercih ediliyor. Ancak süpürgenin kablosunun çok uzun olmadığını belirtelim. Eğer bu tarz bir kriteriniz varsa modeli önermiyoruz.

4. Philips Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Xb9125/07 500-016-506-XB9125/07

En İyi 5 Süpürge

Karşınızda 500-1500 Watt gücüyle Philips Marathon. Öncelikle süpürgenin fiyatlarının yüksek olduğunu belirtelim. Fiyat konusunda Dyson ve Xiaomi ile kıyasıya mücadele eden ürün, çekiş gücü ile çok beğeniliyor. Ürün, toz çıkarmak konusunda oldukça başarılı olmasının yanı sıra; torbasız olmasıyla da tercih ediliyor. Özellikle evde kedi, köpek besliyorsanız etkili temizlik yapabilmeniz için Philips Marathon uygun bir seçenektir. Ayrıca ürünü yeni evlenen kişilere de tavsiye ediyoruz.

5. En İyi 5 Süpürge Markası ve Modeli: DYSON v8 Animal Plus + Dikey Şarjlı Elektrikli Süpürge animalv8

En İyi 5 Süpürge

Geldik son yılların en beğenilen ürünlerinden bir tanesine. Dyson son yıllarda süpürge ve saç bakım ürünleriyle oldukça beğeniliyor. Şarjlı ve dikey olmasıyla beğenilen süpürge, kablosuz çalışıyor. Bu sayede tüm evi kablolarla uğraşmadan etkili şekilde temizleyebilirsiniz. Emiş gücünün yüksek olduğu model, evin her yerinde kullanılabiliyor. Bir kere şarj ettiğiniz takdirde uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

En İyi 5 Süpürge Markası ve Modeli Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu