Alışveriş RehberiEv ve Bahçe

En İyi 5 Kıyma Makinesi Modeli

instagram takipçi hilesi

Kıyma Makinesi Modelleri

Kıyma Makinesi özellikle kurban bayramlarında ortaya çıkan mutfak aletleri arasında yer almaktadır. Çeşitli et ve et yemeklerini kabul ettiğimizi söylemek yeterli. Kıyma ile yapılan yemeklerin ise lezzetlerimizde ve geleneksel mutfak kültürümüzde büyük yeri vardır. Evde kıyma yapmak, sağlıklı beslenmek isteyenler, kıymalarının içinde ne olduğunu bilmek isteyenler, ne yediğini bilmek isteyenler ve kıyma konusunda iyi bir tada sahip olanlar için çok yaygın bir seçenek haline geldi.

Arçelik K 1766 Kıyma Makinesi

Kıyma Makinesi

Diğer ürünlere kıyasla bu Arçelik kıyma makinesi modelinin 1400 W motor gücü daha ılımlı kullanıma uygundur. Ancak bu motor gücü bile yerli bir kıyma makinesi modelinde yeterlidir. Ayrıca kullanıcı incelemelerinden anladığımız kadarıyla bütçesi kısıtlı olanlar için en iyi kıyma makinesi modellerinden biridir.

Mutfağınızda çok az yer kaplar ve üründe istediğiniz miktarda kıyma yapmanızı sağlayan ekipmanlar bulunur. Bu kıyma makinesi ayrıca et iticiler, tepsiler, sosis/sosis ekipmanları, içli köfte ekipmanları gibi tüm yan ürünleri de sağlar.

Fakir Force FW 110 Kıyma Makinesi

en iyi bes kiyma makinesi modeli2

Kıyma makinesi modelleri arasında en popüler markalardan biri olan Fakir kıyma makinesi 2000w motor gücü ile et öğütmeyi mümkün kılmaktadır. Bu kıyma makinesi modeli, kullanıcılar tarafından parasının karşılığı olarak kabul edilir ve kaymaz ayakları sayesinde tezgahta kullanıldığında ilk güvenliği sağlar.

Fakir kıyma makinesi, etlerinizi farklı lezzetler haline getirmek için farklı doğrama diskleri içerir ve ayrıca içli köfte yapmak için de kullanılabilir.

Stilevs Chefturco Kıyma Makinesi

en iyi bes kiyma makinesi modeli3

Stilevs’in bu kıyma makinesi sadece kıyma yapmak için değil, sosis hunisi sayesinde evde sosis ve sosis yapmak isteyenler için de ideal. Stilevs kıyma makinesi 1800 W motoru ve 2 farklı hız seçeneği ile inceliği ayarlamanıza olanak tanır ve ayrıca 2 adet paslanmaz çelik doğrama diskine sahiptir.

Sadece Kurban Bayramı’nda ortaya çıkacak bir kıyma makinesi değil söz ettiğimiz. Yıl boyu farklı amaçlar için kullanabileceğiniz, oldukça işlevsel ve güvenli bir kıyma makinesi istiyorsanız, bu model işinize çok yarayacak.

Sinbo SHB-3109 Salça ve Kıyma Makinesi

en iyi bes kiyma makinesi modeli4

Sinbo, diğer mutfak aletlerinde olduğu gibi kıyma makinesi konusunda da uygun fiyat ve makul performans sunuyor. Ev tipi kıyma makinesi satın alırken önemsemeniz gereken çoğu özelliği barındıran bu kıyma makinesi modeli, 3 tane paslanmaz çelik bıçakla farklı incelik seçeneklerine olanak tanıyor.

Hızı konusunda da sizi tatmin edecek bir kıyma makinesi olan Sinbo kıyma makinesi ile, kurban etlerinizi hızlıca pişirmeye hazır kıyma halinde çekebileceksiniz. Ayrıca salça aparatı sayesinde etlerinizi kıymaya çevirmenin yanı sıra domateslerinizi de salçaya dönüştürebileceksiniz.

Tefal HV8 PRO Kıyma Makinesi

en iyi bes kiyma makinesi modeli5

  • Metalik kaplama sayesinde tüm ortam ve kullanım koşullarına dayanıklı, ev kullanıma uygun bir makinedir.
  • İnce ve kalın kıyım olmak üzere iki farklı diski bulunmaktadır.
  • 2200 Wolt güç kaynağına sahiptir.
  • İçerisinde sosis ve içli köfte yapma aparatları da bulunuyor.

Kıyma Makinesi İle İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=0WCjRAtUZHY

https://www.youtube.com/watch?v=yjFdEOFiEwk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu