Kişisel Bakım

En Genç Ciltler İçin Mezoterapi

instagram takipçi hilesi

Mezoterapi cildi gençleştirmek ve sıkılaştırmak ve ayrıca aşırı olan yağlar gidermek için vitamin, hormon, enzim ve bitki özleri enjeksiyonu kullanılan bir tekniktir. Mezoterapi tedavisi ayrıca bio gençleşme ve bio canlandırma olarak da isimlendirilir. Bu tedavideki amaç cilt gençleştirme ve bölgesel yağlanmaları gidermenin beraberinde oluşan selülitleri ortadan kaldırmak cilt sarkmalarını en aza indirmek el ve boyun gençleştirme, çeşitli yaralanmalarda ve saç dökülmelerini engellemek için de kullanılır.

Mezoterapi

Mezoterapi Nasıl Yapılır

İşlem küçük yüzeysel enjeksiyonlar ile direkt olarak cilt ve orta tabakasının içine uygulanır. Bu enjeksiyonlar hyalünorük asit, mineraller, vitaminler, keozimler, nükkleik asitler ve amino asit içeriyor. Bu karışım tedavi edilecek durumlara bağlı olarak seçilen alanlara ince iğneler ile verilir. Enjeksiyonlar cildinize yaklaşık bir ila dört milimetre farklı derinliklerde uygulanır. Bu şekilde uygulamada yine sahip olduğunuz cilt problemine bağlı olarak değişir.

Uygulama temel olarak gençleştirme cildin doğal elastikiyeti için gerekli olan kolajen ve elastin üretimi uyarma ve kan dolaşımı artırmaya yardımcıdır. Mezoterapi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için https://www.dryusuftopal.com/mezoterapi-uygulamalari/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu