En Değişik Hediye Paketleme Fikirleri Nelerdir?

Hediye almak da vermek de insanı mutlu eden şeyler arasında yer alır. Özellikle itina ile paketlenen bir hediye her zaman için mutlu edicidir. Sizler için hazırladığımız ufak tüyolarla ve malzemelerle hediyelerinizi sevdiklerinize verebilirsiniz. İşte en değişik hediye paketleme fikirleri:

1. Portakal Dilimleri İle Renk Katın

En değişik hediye paketleme fikirleri En Değişik Hediye Paketleme Fikirleri Nelerdir?

Özellikle kış ayları için harika bir fikir ile karşınızdayız. Portakalları kabuğu ile birlikte ince ince kesin. Portakalları kurutmaya bırakın. Kurutmak için fırına ya da kaloriferin üzerine koyabilirsiniz. İyice kuruyan portakalları tarçın kabuğu ile birlikte hediye paketinin üzerine koyabilirsiniz. Hem mis gibi kokan hem de son derece şık bir görüntü elde edersiniz.

2.Kozalakların Estetik Gücü

En değişik hediye paketleme fikirleri En Değişik Hediye Paketleme Fikirleri Nelerdir?

Son yıllarda en değişik hediye paketleme fikirleri arasında mutlaka doğanın eşsiz gücünden yararlanmak yer alıyor. Bir adet orta büyüklükte bir kozalağı isterseniz renklendirerek, isterseniz de en doğal hali ile hediye paketlerinin üzerine koyabilirsiniz. Bu sayede egzotik ve hoş görüntülü paketiniz ile sevdiklerinizi sevindireceksiniz.

3.Örgüden Süs Olur mu Demeyin!

En ilginç hediye süsleme fikirleri En Değişik Hediye Paketleme Fikirleri Nelerdir?

Yine kış aylarının en değişik hediye paketleme fikirleri ile devam ediyoruz. Örgü ile süslenen her paket çok şık duruyor. Özellikle fikrin yaratıcı olması her görenin yüzünde tebessüme sebep oluyor. Yapmanız gereken ise bir tane ip ve 2 tane şiş ile düz örgü örmekten ibaret.

4. Dantel İle Vintage Paket

 En Değişik Hediye Paketleme Fikirleri Nelerdir?

Anneannelerimizden kalan ya da bir köşede unutulan dantelleri değerlendirmenin tam vakti. İsterseniz dantel ile hediye paketinin tamamını kaplayabilirsiniz. İsterseniz de küçük bir kısmına detay olarak ekleyebilirsiniz.

5.Bardak Altlıklarını Atmayın

 En Değişik Hediye Paketleme Fikirleri Nelerdir?

Bardak altlıkları düz paketlere bile hareket katabiliyor. Hayal gücünüz ile harmanlanan bardak altlıklarını renkli bir ip ile bir araya getirerek farklı bir paket yapabilirsiniz.

6.Kese Kağıdı ile Modernliği Yakalamak

 En Değişik Hediye Paketleme Fikirleri Nelerdir?

Artık hediye paketlerinin süslü püslü olmasına hiç gerek yok. Aksine sıradan ve düz bir kağıt parçası bile müthiş paketlere dönüşebiliyor. Tabiki her zaman olduğu gibi burada da hayal gücünüze çok fazla iş düşüyor. Kese kağıdına hediyenizi sararak üzerini istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Ya da üzerine yazılar yazarak hislerinizi ifade edebilirsiniz.

7.Fotoğraflar ile Mükemmel Dokunuş

 En Değişik Hediye Paketleme Fikirleri Nelerdir?

En değişik hediye paketleme fikirleri arasında kesinlikle fotoğraf süslemesini de denemeniz önerilir. Sevdiğiniz kişi ile beraber çekindiğiniz bir fotoğrafı ya da ikiniz için bir anısı olan resmi çıkarttırın. Eğer siyah beyaz ya da sepya renkler seçerseniz retro bir efekt de eklemiş olursunuz.  Fotoğrafı hediye paketinin üzerine ip ya da kurdele ile tutturun. İşte mükemmel hediye paketiniz hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu