Yerli Erkek Ünlüler

Emre Matraş

Emre Matraş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

erme matraş 1

Tam adı: Emre Matraş
Doğum tarihi:  1975
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 
Ailesi: Necati Matraş (Baba), Gülşem Matraş (Anne)
Eşi: Hale Keleş (1997 – 2000), Yeşim Erçetin (2010 – 2015)
Çocuk (ları): Esen Matraş, Esin Matraş, Masal Matraş
Mesleği: Sanatçı, İş Adamı
Aktif Yılları: 1997’den bu yana

Sosyal Medyada

instagram-hesabi  twitter-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Emre Matraş Kimdir? Emre Matraş, 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. Emre Matraş’ın babası Necati Matraş, annesi ise Gülsem Matraş‘tır. Babası Necati Matraş, Matraş Deri şirketinin ortaklarından biridir. Emre Matraş, 2008 yılında babasının vefat etmesinden sonra tüm miras hakkını 2012 senesinde 12.5 Milyon Dolara bir iş adamına sattı.

Amcası ile miras kavgasına düşen Matraş, kendisini bir miras davasının içerisinde buldu ve bu dava daha hala devam etmektedir. Emre Matraş’ın 1994 senesinde piyasaya sürdüğü “Yaz Aşkları” adlı albümü sektöre giriş yaptı. Bu albümünde yer alan ve kendi hayran kitlesini oluşturmasını sağlayan “Çal Çal Oyna” adlı parçası ile büyük beğeni topladı.

Bu albümü çıkardıktan iki sene sonra tekrar piyasaya çıkardığı “Feryadım Göklere”  adlı single  parçası ile daha önce yakaladığı çıkışı yakalayamayınca müzik yapmayı bırakarak bu sektöre veda etti.

Emre Matraş, 1997 senesinde tanıştığı Hale Keleş ile dünya evine girdi. Evliliği 3 sene sürdü ve 2000 yılında Hale Keleş ile boşandı. Matraş’ın bu evliliğinden Esen ve Esin adında iki çocuğu dünyaya geldi. Boşandıktan baya bir süre geçtikten sonra 2010 yılının Ağustos ayında Yeşim Erçetin ile dünya evine girdi. İkinci evliliğinden ise Masal adında bir çocuğu dünyaya geldi.

Matraş, bir zamanlar Türkiye’nin en zengin iş adamlarından biriydi. Matraş Deri Şirketinin eski veliahtı Emre Matraş’ın şu sıralar kötü günler geçirdiriği anlaşıldı. Gazeteciler tarafından parklarda sabahladığı görüntülenen Matraş, son zamanlarda çalışmadığı ve borçları nedeniyle eski günlerine dönebilmek için amcacıyla mahkemelik olduğu miras davasının sonuçlandırılmasını bekliyor.

Emre Matraş’ın davanın kendi adına olumlu sonuçlanması durumunda soy adını değiştireceğini belirtti. Eskiden 200 bin dolarlık arabalara binen Matraş, son zamanlarda akbil alabilmek için bile parasının olmadığını otobüse bindiği sırada diğer yolculardan yardım istediğini belirtti.

Matraş, annesi Gülsem Matraş’ın hastalığı için gerekli olan ilaçları bile maddi sıkıntılarında dolayı alamadığı ve günlerini park ve çevrelerinde geçirdiğini de dile getirirken amcasıyla mahkemelik olan miras davasının lehine sonuçlanmasını dört gözle beklediği gözlemlendi.

Evlilikleri:

  • Hale Keleş (1997 – Temmuz 2010)
  • Yeşim Erçetin (Ağustos 2010 – 1 Nisan 2015)

Albümleri:

  • Feryadım Göklere (1996)
  • Yaz Aşkları (1994)

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=36AAZQ1d4Sw

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.info

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu