Emre Büber

Emre Büber Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Emre Buber9
Tam adı: Emre Büber
Doğum tarihi: 26 Eylül 1995
Doğum yeri: Avusturya
Burcu: Terazi
Mesleği: Aşçı
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Emre Büber Kimdir? Emre Büber aşçıdır. 2021 yılında katıldığı Masterchef yarışmasıyla, tanınmış olan aslen Konyalı, Avusturya doğumlu Emre Büber aşçılık mesleğine iş bulamadığı için başlamıştır.

Emre Büber 26 Ağustos 1995 Avusturya doğumlu olup, aslen Konya Bozkır’lıdır. Anne ve babası hakkında çok bilgiye rastlanmayan Büber, evli ve bir erkek çocuğa sahiptir.
Lise eğitimini açık öğretim olarak tamamladıktan sonra 2015 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu’nda, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı bölümlerinden mezun olmuştur.

12 yaşında Avusturya’dan, Türkiye’ye dönerek, okuluna devam etmiştir. 4 yıl Antalya’da animatörlük yaptıktan sonra 19 yaşında tekrar Avusturya’ya dönmüştür.

Avusturya’ya döndükten sonra 2,5 yıl bir süpermarkette depo görevlisi olarak çalışmıştır. Sonrasında kokoreç, şırdan ve Adana yemekleri ile meşhur bir mekânda çalışmaya başlamıştır. Burada dünyaca ünlü İngiltereli şef Jamie Oliver ile tanışma ve çalışma fırsatı bulmuştur. Jamie Oliver ile çalıştıktan sonra aşçılığa merak salmıştır ve 4 yıl profesyonel mutfaklarda çalışmıştır.

Şuan youtube kanalında 5,96 bin abonesi olan Büber’in, instagramda 72,2 bin takipçisi vardır.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=IzJPP_6ry-4

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu