Yerli Kadın Ünlüler

Emel Özkızıltaş Kimdir?

instagram takipçi hilesi

emel ozkızıltas 1
Tam adı: Emel Özkızıltaş
Doğum tarihi: 3 Ağustos 1986
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.75 m
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Uçak Kabin Memuru, Oyuncu, Sunucu
Aktif Yılları: 2014 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi twitter-hesabi

Hakkında

Emel Özkızıltaş Kimdir? Emel Özkızıltaş, 3 Ağustos 1986 tarihinde dünyaya gelmiştir. Baba ve annesi o çok küçük iken ayrılmışlardır. Gerçek mesleği uçak kabin memurluğudur. Mesleğini bıraktıktan sonra TV 8 ekranlarında yayınlanan “Bu Tarz Benim” isimli yarışmaya katılmıştır. Geçmişte de ünlü şarkıcı Abdullah Yıldız‘ın “Mektup” isimli parçasının klibinde oynamıştır. Daha sonra Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşan “Bugün Ne Giysem” yarışmasına katılmıştır.

30 Kasım 2014 günü TV 8 ekranlarında başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim” isimli yarışma programı ile adını duyurmuştur. Programda yaptığı Türkan Şoray taklitleri seyircinin beğenisini kazanmıştır. Ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı ve Safiye Soyman‘nın jüride konuk olarak yer aldığı gecede İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Nur Yerlitaş da her zamanki gibi jüride yer almıştır. Programın sunuculuğunu ise Öykü Serter yapmıştır.

Emel Özkızıltaş bu yarışmada, Amila Kuruoğlu, Gülay Hançer, Ada Derya Yarar, Bahar Olgun, Gülcan Salel, İlbilge Uzun, Gülşah Yanaş, Gülnihal Candan, Melisa Çeliker, Maria Surina, Tuğçe Kaya, Nazlı Hamarat, Özden Cerrahoğlu, Müge Ökten, Nazlı Sultan Yayla, Arife Deniz, Gökçe Markal, Zeynep Öztürk ve Melisa Şahin ile birlikte yarışmıştır.

3 Nisan 2015 cuma gününün akşamı düzenlenen “İşte Benim Stilim” finalinde Özkızıltaş birinci olmuş ve 100 Bin ₺‘lik büyük ödülün sahibi olmuştur. 31 Ağustos 2015 günü TV 8 ekranlarında seyirci ile buluşan “İşte Benim Stilim 4. Sezon” yarışmasına katılmıştır. Programın sunuculuğunu Öykü Serter yaparken, jüri koltuğunda İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Nur Yerlitaş oturmuştur.

Emel Özkızıltaş bu sezonda ise Ayşegül Melisa Doğan, Aycan Nurcan Şencan,  Ayşenur Balcı, Ezgi ÜnalÇiğdem Çelik, Ezgi Baylar, Gizem GülerGülnihal CandanGülşah Yılmaz, Nazlı Sultan Yayla, Maria SurinaNazlı Hamarat, Özden Cerrahoğlu ve Tuğçe Ergişi ile yarışmıştır.

Özkızıltaş, yarışmadan ayrıldıktan sonra sunuculuğunu Mehmet Ali Erbil‘in yaptığı “Çarkıfelek” isimli programda da yer almıştır. Bir zaman ekranlarda seyirci ile buluşan “Analar ve Anneler” adlı dizide rol almıştır. 2020 Mayıs ayı itibari ile İnstagram’da 491 bin takipçisi bulunmaktadır. 24 Mayıs 2020 günü Kanal D ekranların başlayan ve sunuculuğunu Onur Büyüktopçu‘nun yaptığı “Çarkıfelek” yarışmasında büyük ekran önünde yer alacaktır.

Emel Özkızıltaş Katıldığı Programlar

  1. 2020 – Çarkıfelek
  2. 2016 – Çarkıfelek
  3. 2015 – İşte Benim Stilim
  4. 2014 – Bu Tarz Benim

Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  1. 2015 – Analar ve Anneler

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=w77yi8VfJF4

Fotoğrafları

Kaynak
Biyografi.infokimnereli.net

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu