Hosting

Elimiz Mahkum Film Konusu ve Oyuncuları

Google News
Elimiz Mahkum Film Konusu ve Oyuncuları..! Elimiz Mahkum filmi, 2017 senesi içerisinde film severler ile buluşmuş olan gerilim, aksiyon ve romantik temalı bir sinema filmdir. Başrolde İlker Kızmaz, Melis Babadağ ve Ferdi Sancar birlikte rol alıyor.

Sitemizde yer alan diğer film ve dizi içeriklerimizi okumak için https://maksatbilgi.com/film-dizi-onerisi/ bağlantısına gidebilirsiniz.

Çok vakit kaybetmeden Elimiz Mahkum filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Elimiz Mahkum film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları..!

elimiz mahkum filmi 1
Türkçe İsmi:
Elimiz Mahkum
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2017
ilk vizyon tarihi: 2017 senesi içerisinde
Yaş Sınırı: 
Süre: 1 saat 38 dakika
Yönetmeni: Özer Kızıltan
Senarist: Yaşar Arak
Yapımcı: Müge Turalı Pak, Ayşe Elif Durmaz
Yapım Şirketi:
Başrol Oyuncuları: İlker Kızmaz, Melis Babadağ, Ferdi Sancar
Türü: Gerilim, Aksiyon, Dram
Yapım Ülkesi: ABD

Elimiz Mahkum Film Konusu 

Orhan, işlemediği bir cinayetten müebbet hapis cezası almıştır. Ancak olayın olduğu geceyi hatırlamıyordur. Bir tanıtım programı için hapishaneden geçici olarak serbest bırakıldığında, Nil adında genç bir kadınla kelepçeli olarak kaçar ve kovalamaca başlar.

Onları arayan hem polis hem de öldürülen ortağıyla ilgili kirli işlere mafya vardır. Olaylar geliştikçe masum olduğunu anlar. Fakat ve kanıtlaması gerekir. Birkaç gün kaçıp saklandıktan sonra genç kadına aşık olur. Artık amacı yakalanmak değil, sevdiği kadını tehlikeden uzak tutmaktır.

Tam polise teslim olmaya karar vermişken mafya onları bulur ve kaçırır. Orhan, Nil’i korumak için siyahlı adamlarla bir anlaşma yapar ve planlarını devreye sokar.

Elimiz Mahkum filminin adını ilk kez duyuyor olabilirsiniz. Oyuncu kadrosunda tanıdık isimler var. Fakat bilen kişi sayısı fazla değil. Bu da sanırım filmin tanıtım ve PR çalışmaları ile ilgili. Kanal D’nin film arşivinde yer alan bu yapım 11 Eylül 2022 günü saat 16:15’te Kanal D’de yayınlanacak.

İlgili İçerikler

Elimiz Mahkum filminin yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan oturuyor. Senaryosunu ise Yaşar Arak kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri İlker Kızmaz, Melis Babadağ ve Ferdi Sancar  yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin fragmanını da aşağıdan yer alan videolar başlığı altından izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

Elimiz Mahkum Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Elimiz Mahkum filmi, 2017 senesi içerisinde film severler ile buluştu.

elimiz mahkum filmi 4

Oyuncu Kadrosu

Elimiz Mahkum filminin oyuncuları şu şekildedir;

 • İlker Kızmaz – Orhan Karakteri
 • Melis Babadağ – Nil Karakteri
 • Ferdi Sancar – Selo Karakteri
 • Hakan Salınmış – Selim Karakteri
 • Ezgi Tombul – Banu Karakteri
 • Yunus İmğa – Bahri Karakteri
 • Adem Yavuz Özata – İhsan Karakteri
 • Arzu Budak – Sevim Karakteri
 • Sinem Köseoğlu – Gözde Karakteri
 • İsmail Sarıkaya – Firma Sorumlusu Karakteri
 • Erdoğan Tutkun – Cezaevi Müdürü Karakteri

elimiz mahkum filmi 3

Elimiz Mahkum Fragmanı ve Diğer Videoları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapat