Yerli Kadın Ünlüler

Elif Gökalp Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Elif Gökalp
Tam adı: Elif Gökalp
Doğum tarihi: 27 Aralık 1995
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 
Burcu: Oğlak
Ailesi: Annesi Gonca Bademli
Sevgilisi:
Mesleği: Sunucu
Aktif Yılları: 2019-Günümüz
Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Elif Gökalp Kimdir? 27 Aralık 1995 tarihinde İstanbul’da doğan Gökalp, Bein Sports sunucusudur.

Elif Gökalp 27 Aralık 1995 tarihinde İstanbul ilinde doğmuştur. Annesi ve babası ayrı olan ailenin tek çocuğudur.

İstanbul doğumlu olan Elif Gökalp, ilkokul, lise ve üniversite eğitimlerini İstanbul’da tamamlamıştır. Lise öğrenimini İstek Özel Kemal Atatürk Lisesi’nde tamamlamıştır. Üniversite olarak İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden mezun olmuştur. Aldığı üniversite eğitiminden sonra ikinci üniversitesini okuyan güzel sunucu, şuan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Felsefe bölümünde öğrenim görmeye devam etmektedir.

Elif Gökalp Kariyeri

İlk olarak 2017 yılında Reji firmasında çalışmaya başlamıştır. Burada 3 ay çalışan Elif Gökalp, 2017 yılının Ağustos ayında işten ayrılmıştır. Sonrasında Beşiktaş’ta bulunan Braveborn Film firmasında çalışmaya başlamıştır. Burada sosyal medya yöneticiliği ve film yapım stajyerliği yapmıştır. Yaklaşık olarak 6 ay çalıştığı iş yerinden 2019 yılında ayrılmıştır. 2019 yılında BeIN Media Grup’a girmiştir.

Burada sunuculuk stajyerliği yapıp, ana kadroya giriş yapmıştır. BeIN Wellness programında halen sunuculuk yapmaktadır. Bununla beraber BeIN Sports HD1 kanalında yayınlanan ”Kolaysa Anlat” yarışmasının sunuculuğuna da yapmaktadır.  BeIN Sports Medya’nın BeIN Wellness programında, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ile Elif Gökalp’in yaptığı röportaj oldukça ilgi çekmişti.

Aynı zamanda pandemi sonrasında Dr. Dt. Beril Karageç Batal ile yapmış olduğu Dijital Diş Hekimliği konusu röportajı da gündeme gelmiştir.  Pandemi döneminde maçlar için sunuculuk yapamayan Elif Gökalp; yoga, sağlıklı beslenme, hangi burcu neler bekliyor, judo gibi her hafta farklı konuları sunmuştur. ”İyilik adına herşey” sloganıyla başlatılan programda yaşam kalitesini arttırma, fiziksel ve ruhsal aktivitelere örnekler vermektedir.

Geçtiğimiz günlerde oynanan Konyaspor-Fenerbahçe maçında oldukça ilgi çekmiştir. Sosyal medyada özellikle twitter gündeminde adını duyurmuştur. Maç öncesinde futbolcularla röportaj yaparken dikkat çekmiştir. Maç sonrasında instagram ve twitter hesaplarında takipçi sayısı da artış göstermiştir. Güzel sunucunun instagram hesabında 15,6 B takipçisi bulunurken, twitter hesabında 1.537 takipçisi bulunuyor.

Son zamanlarda Elif Gökalp’in adı oyuncu Kerem Bursin’le anılıyor. Youtube Platformunda bulunan Bilal Özcan TV kanalında bu konu ile ilgili yaklaşık olarak 11 dakikalık video paylaşımı yapılmış. Videonun özetinde, oyuncu Kerem Bursin ve Elif Gökalp’in sadece arkadaş olduğunu ve Elif Gökalp’in nişanlısı olduğu söyleniliyor. Fakat bu konuda net bir bilgi bulunmuyor.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu