Yerli Kadın Ünlüler

Elif Çelik Kimdir?

instagram takipçi hilesi

elif celik 33
Tam adı: Elif Çelik
Doğum tarihi: 1987
Doğum yeri: Diyarbakır / Türkiye
Boyu: 1,73 m
Ailesi: Türker İnanoğlu – Filiz Akın
Sevgilisi:
Mesleği: Manken – Model – Playboy
Aktif Yılları: 2015’den Günümüze
imdb-logo
>youtube-chanel

Sosyal Medyada
instagram-hesabi  twitter-hesabi

Hakkında

Elif Çelik kimdir? Elif Çelik, birçok ülkede ve dergi kapağında poz veren, Türk modeldir. Playboy olarak da bilinen Elif Çelik, Diyarbakır doğumludur.

1987 yılında dünyaya gelen Elif, aslen Lübnan kökenlidir. Güzel fiziği ve yüz hatları ile hem kadın hem de erkeklerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Meksika’da bir erkek dergisine poz vermiştir. Dünyaca ünlü olan bu dergide poz verdikten sonra en çok aranan modellerden biri olmayı başarmıştır.

Elif’in hayatı sadece modellik ve mankenlik ile sınırlı değildir. Film ve dizilerde de görülmüştür. Bu film çalışması Kolpaçino’dur. Şafak Sezer’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı Çelik, güzelliği ile göz kamaştırmıştır. Kolpaçino filminin yanı sıra bir dönemin popüler eğlence programında sunucu olarak çalışmıştır. Mehmet Ali Erbil’in yarışma programında hosteslik yaparak adından söz ettirmiştir.

Ardından “Erkekler” isimli filmde oynamıştır. Filmin yapımcısı ve yönetmeni Faruk Aksoy‘dur. Elif Çelik verdiği pozlar arasında çıplak olanlar da ilgi çeker. Bir fotoğrafçıya verdiği çıplak pozlar uzun süre magazin gündemine oturmasını sağlamıştır.

Hayatının büyük bir kısmını Amerika’da geçirmiştir. Amerika’nın Florida eyaletinde yaşayan Elif Çelik, bale konusunda da ilgilidir. 16 yaşına gelinceye kadar bale yapmıştır. 16 yaşından sonra bale yapmaya devam etmese de güzel fiziğini korumayı başarmıştır. Zaten baleyi bırakmasının nedenleri arasında da kendisine söylenen “Sen çok seksisin, senden balerin olmaz. Model ol” şeklinde yönlendirmeler sebep olmuştur.

Bir dönem İngilizce eğitimi almak için İngiltere’ye gitmiştir. Bu esnada modellik yapmayı da ihmal etmemiştir. Amerika’nın ünlü “Playboy” dergisine pozlar vermiştir. Bu esnada Marilyn Monroe’nun odasında kalmıştır.

2019 senesinde Okan Bayülgen’in “Uykusuzlar Kulübü” isimli programına katılmıştır. Programa kendisi ile birlikte Erkan Can, Güven Kıraç ve İsmail Baki Tuncer davet edilmiştir. Aynı zamanda 2014 senesinde de Okan Bayülgen’e katılmıştır.

Elif Çelik Egzotik Beauty

Playboy kızı olmuştur, bu esnada malikanede kalmıştır. Playboy malikanesine giden ilk Türk kızıdır. Bu nedenle kendisine egzotik beauty de denmiştir. Vejetaryen olan Elif Çelik, çok para harcamadığını söylemiştir. Aynı zamanda özgürlüğüne düşkündür. Kendisini tarif ederken “Türk erkeklerini seviyorum” demiştir.

Binlerce ahlaksız teklif gelmesinden rahatsız olduğunu belirtmiştir. Bir dönem Galatasaray’lı futbolcularla eğlendiği göüntüleri çok konuşulmuştur.

Son olarak Elif Çelik, Playboy dergisine soyunmasını sanat için yaptığını belirtmiştir.

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu