Efsane Takım: Bilim Kahramanları Film Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Film Konusu ve Oyuncuları..! Efsane Takım: Bilim Kahramanları filmi, 7 Ekim 2022 günü sinema severler ile buluşan olan animasyon, macera ve aksiyontemalı bir filmdir. Başrollerinde Mustafa Oral, Onur Kırış ve Ozan Kotra yer alıyor. Çok vakit kaybetmeden Efsane Takım: Bilim Kahramanları filmi hakkında bilgileri verelim. İşte Efsane Takım: Bilim Kahramanları film konusu, oyuncu kadrosu ve diğer tüm detayları.

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Film Konusu ve Oyuncuları
Türkçe İsmi: Efsane Takım: Bilim Kahramanları
IMDb Puanı: – / 10
Yapım yılı: 2020
ilk vizyon tarihi: 7 Ekim 2022
Yaş Sınırı: –
Süre: 1 saat 27 dakika
Yönetmeni: Suat Emuce
Senarist: Suat Emuce
Yapımcı: –
Yapım Şirketi:
 KRM Film, Dukka Medya
Başrol Oyuncuları: Mustafa Oral, Onur Kırış, Ozan Kotra
Türü: Animasyon, Macera, Aksiyon
Yapım Ülkesi: Türkiye

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Film Konusu

Efsane Takım: Bilim Kahramanları filmi, Türkiye’nin ilk yerli süper kahraman animasyon filmidir. Sutung, geliştirdiği biyolojik silahla doğanın oksijen dengesini bozarak dünyayı tehlikeye atmak ister ve önce Türkiye’nin Beydağları, Kaçkar Dağları ve Kaz Dağları ormanlarına saldırır.

Efsane takim bilim kahramanlari filmi 2

Sutung’un dünyayı yok etme planı ilerledikçe, korkunç haberler dünyayı kurtarmak ve felaketten korumak için kurulan Gizli Görev Merkezi’ne ulaşır. Merkezin müdürü Şef Ahmet, bu felaketten kurtulmak için tarih boyunca önemli bilim adamlarından ilham alan efsanevi bir ekip görevlendirecek. Efsane takım; Hezarfen, Cezeri, Hayyan ve Lagari’den oluşuyor.

Bu süreçte Efsane Takım, geliştirmiş oldukları teknolojik ve bilimsel güçleri ile Stung ve ekibine karı mcadele ederler. Fakat hesap etmedikleri iki küçük kişi yardımlarına koşar. Onlar Ayşe ve Firnas’tır.  Filmin müziklerini ünlü sanatçı Can Atilla yaptı.

Efsane takim bilim kahramanlari filmi 3

Efsane Takım: Bilim Kahramanları filminin yönetmen koltuğunda Suat Emuce oturuyor. Senaryosunu ise yine Suat Emuce kaleme aldı. Filmin diğer başrolleri Mustafa Oral, Onur Kırış ve Ozan Kotra yer alıyor. Diğer oyuncu kadrosuna da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Filmin fragmanını da aşağıdan yer alan videolar başlığı altından izleyebilir ve film hakkındaki yorumlarını bizlere iletebilirsiniz.

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Filmi Ne Zaman Vizyona Girdi?

Efsane Takım: Bilim Kahramanları filmi, 7 Ekim 2022 günü sinema severler ile buluştu. Filmin çekimlerine 2020 senesinde başlanmıştı. Araya giren pandemi sebebi ile vizyon tarihi bu tarihe kadar geldi.

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Film Konusu ve Oyuncuları

Seslendirme Kadrosu

Bu yapım animasyon yapımı olduğu için oyuncu kadrosu da animasyonlardan ibarettir. Bu yüzden seslendirme kadrosunu ekledik. Hangi seslendirmenin hangi karakteri seslendirdiği belli olmasa da Efsane Takım: Bilim Kahramanları filminin seslendirmenleri şu şekildedir;

  • Mustafa Oral
  • Onur Kırış
  • Ozan Kotra
  • Pelin Gülmez
  • Zencan Sakal
  • Aydoğan Temel
  • Ercan Demirel
  • Fatih Özkul

Efsane Takım: Bilim Kahramanları Fragmanı ve Diğer Videoları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu