Yerli Kadın Ünlüler

Eda Elif Başlamışlı Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Eda Elif Başlamışlı
Tam adı: Eda Elif Başlamışlı
Doğum tarihi: 19 Nisan 1997
Doğum yeri: Ankara / Türkiye
Boyu: 1.70 m
Burcu: Koç
Ailesi:
Sevgilisi: 
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları:
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Eda Elif Başlamışlı Kimdir? Eda Elif Başlamışlı Oyuncudur. Bana Her Şey Yakışır adlı yarışmadan sonra oyunculuk yapmaya başladı. Hep Yek 2 adlı filmdeki rolüyle dikkatleri üzerine çekmişti . Özellikle Hercai dizisindeki oyunculuğuyla hayran kitlesini genişletti.

Eda Elif Başlamışlı, 19 Nisan 1997’de Ankara’da doğdu ve kökenleri Adana’ya dayanıyor. Kamuoyuna ilk olarak “Bana Her Şey Yakışır” adlı moda programında birinci olarak adını duyurduğu 2013 yılında çıktı. Moda dünyasındaki başarısının ardından oyunculuk tutkusunu takip etmeye karar verdi ve oyunculuk eğitimi alarak sektöre adım attı.

2017‘de “Hep Yek 2” filmiyle sinema dünyasına adım atan Eda Elif, yeteneğiyle dikkatleri üzerine çekti. Bu filmde rol alan diğer oyuncular ise Gökhan YıkılkanGürkan Uygunİnan Ulaş Torun. Ardından “Darısı Başımıza” dizisindeki performansıyla da izleyicilerden olumlu tepkiler aldı.

Ancak gerçek çıkışını 2022 yılında Kanal D’de yayınlanan “Aşk ve Umut” dizisinde canlandırdığı Zeynep karakteriyle elde etti. Bu dizideki başarılı performansıyla geniş kitlelerin beğenisini kazandı. Dizideki diğer rol alan oyuncular ise şöyle; Hakan Dinçkol, Mine Çayıroğlu, Arda Esen.

Oyunculuğunun yanı sıra, Eda Elif’in fiziksel özellikleri de merak edilenler arasında. 1.70 cm boyundaki ve 52 kilo ağırlığındaki Başlamışlı, burcu Koç’tur.

Kariyerine dizi ve filmlerle devam eden genç yetenek, 2019 yılında oldukça popüler dizi olan “Hercai” dizisinde Elif Aslanbey Şadoğlu rolünü oynadı. Dizideki diğer oyuncular ise Ebru ŞahinAkın Akınözü, Gülçin Santırcıoğlu.

Eda Elif Başlamışlı Instagram hesabına yukarıdaki künye bölümünden instagram ikonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başlamışlı’nın eğitim aldığı moda dünyasından başlayıp oyunculuk kariyerine uzanan yolculuğu, gösterdiği başarılarla ve hayranlarının desteğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Eda Elif Başlamışlı’nın Oynadığı Diziler:

  1. 2022- Aşk ve Umut
  2. 2019- Hercai
  3. 2018- Darısı Başımıza

Eda Elif Başlamışlı’nın Oynadığı Filmler:

  1. 2017- Hep Yek 2

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu