Yerli Kadın Ünlüler

Ecenaz Üçer Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Ecenaz Üçer
Tam adı: Ecenaz Üçer
Doğum tarihi: 10 Haziran 1998
Doğum yeri: Eskişehir / Türkiye
Boyu: 1.70 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Enes Batur
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2018 yılından bu yana
imdb-logo

Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Ecenaz Üçer kimdir? Ecenaz Üçer, 10 Haziran 1998 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiş, İstanbullu Türk oyuncudur. 23 yaşındaki oyuncu üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Televizyon Haberciliği Bölümü’nde tamamlamaya çalışmaktadır.

Oyunculuğa ilk olarak 2018 yılında cin konulu bir gerişim filminde oynayarak başlayan Ecenaz Üçer daha sonra aynı yıl Youtube fenomenleri olan Kafalar’ın sinema filmi olan Kafalar Karışık’ta yer almıştır. 2019 yılında yayınlanmaya başlayan Ferhat İle Şirin isimli televizyon dizisinde yer almıştır. Aynı yıl Aşkımızın Son Tekmesi adındaki filmde rol almıştır.

Oyunculuğunun yanı sıra adını sosyal medya fenomeni birçok arkadaşının videosunda yer alarak duyurmuştur. Bunlardan birisi de Enes Batur olmuştur. Youtube platformunda Türkiye’nin en çok aboneye sahip olan ismi Enes Batur’un birkaç videosunda bulunan Üçer, eğlenceli karakteriyle de bilinmektedir.

Son olarak arkadaş olarak bilinen Enes Batur ve Ecenaz Üçer’in birlikte sosyal medyadaki paylaşımları ve Nişantaşı’nda baş başa görüntülenmeleri ikilinin sevgili oldukları iddialarını güçlendirmiştir.

İkizler burcu oyuncunun 1.70 boyunda ve 58 kilo olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda Üçer’in bir dönem voleybol ile ilgilenmiştir.

Ece naz Üçer’in ekranlarda yer aldığı birçok projeden önce ilk olarak 2018 yılında tv ekranlarında ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ isimli yarışma programında görüldüğü bilinmektedir.

Ecenaz Üçer Dizi ve Filmleri

  1. Üç Harfliler Musallat Olduğu Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazinli Hikayesi – 2018 (Sinema Filmi)
  2. Kafalar Karışık – 2018 (Sinema Filmi)
  3. Aşkımızın Son Tekmesi – 2019 – (Sinema Filmi)
  4. Ferhat ile Şirin – 2019 – Dizi

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu