Film & Dizi Önerisi

Easy Dizisi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

Evde vakit geçirirken dizi izlemek oldukça keyif veren bir aktivitedir. Ancak televizyonda yer alan dizilerden ziyade, Netflix yapımı diziler daha kaliteli olması açısından beğenilir. Ayrıca, Netflix’in reklamsız izleme seçeneği sunması kullanıcıların tercih etme nedenleri arasında yer alır. Netflix’in sevilen dizilerinden bir tanesi de Easy’dir. Easy, Joe Swanberg tarafından yazılan ve yönetmenliği yapılan kaliteli bir dizidir. Komedi ve drama konulu olan dizi, Chicago’da geçer. İşte Easy dizisi konusu ve oyuncuları hakkında detaylı bilgiler:

Easy Dizisi Konusu ve Detayları

Easy dizisinde Chicago’da yaşayan farklı insanların yaşam hikayelerine rastlanır. Birbirleri ile alakası olmayan karakterler, günümüzdeki ilişkilere ayna tutmayı başarır. Özellikle çiftler arasında yaşanan duyguların, tartışmaların ve farklı konuların işlendiği Easy dizisinde, her bölüm bir karakter ön plana çıkar. Karakterin hayat hikayesini ve yaptıklarını izlerken kendinizden bir parça bulacağınıza eminiz.

Easy dizisinde ikili ilişkilerin yanı sıra; günümüz teknolojisinin etkileri, cinsellik ve kültürel konular da yer alıyor. Antoloji formatında olan dizi işin içine evlilik görmesi ile birlikte daha keyifli hale geliyor. How İ met your mother ve Friends dizilerini seven kişiler için doğru bir seçim olan Easy, çıtır çerez olarak nitelendirilen keyifli konuya sahip. Vaktinizi eğlenceli geçirmek isterseniz kesinlikle bu diziye başlayabilirsiniz.

Dizinin bölümleri yarım saat sürer. 2016 yılında ilk bölümü yayınlanan Easy dizisinin İMDB puanı 6,9. Özellikle yetişkin komedi dizilerinden hoşlanıyorsanız Easy dizisini de seveceğini garanti edebiliriz. Dizi 3 sezondan oluşuyor. Son sezon 2019 senesinde çekildi.

Easy Dizisi Konusu, Oyuncu Kadrosu ve Fotoğrafları

Daha çok modern şehir insanını konu eden dizi, başarılı diyalogları ve oyuncu kadrosunun muhteşem performansı, izleyiciyi ekrana kilitler. Tüm bölümlerde duygusallık ve komedi tadının buluşmasına şahit olurken, diyaloglarda geçen mükemmel mesajlara hayran kalacaksınız. Bunun yanı sıra bölümlerin başındaki çizimler de dizinin sevilen detayları arasında yer alır.

Dizinin bazı karakterleri çeşitli bölümlerde ana karakter olarak ön plana çıkar. Fakat, ilerleyen bölümlerde arka plana geçer. Dizide başrol oyuncularının yanı sıra 100’e yakın konuk oyuncu bulunur.

Easy dizisi, her sezon geniş oyuncu kadrosuyla da adından söz ettirir. Easy dizisi oyuncu kadrosunun başlıca kişileri şunlardır:

Jane Adams – Annabelle Jones

easy dizisi konusu

Zazie Beetz – Noelle (sezon 1-3)

Zazie Beetz - Noelle

Michael Chernus – Kyle (sezon 1-3)

easy dizisi konusu

Kiersey Clemons as Chase (sezon 1-3)

Chase olarak Kiersey Clemons

Easy Dizisi Oyuncuları: Aya Cash as Sherri (sezon 1-3)

easy dizisi konusu

Megan Ferguson – Samantha (sezon 2–3)

Megan Ferguson - Samantha

Dave Franco – Jeff (Sezon 1-3)

Dave Franco

Elizabeth Reaser 

easy dizisi konusu

Sophia Bush

kolay

Easy Dizisi Oyuncuları: Jacqueline Toboni

kolay

İlgili Videolar

https://www.youtube.com/watch?v=3TBleErWqTM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu