Yerli Kadın Ünlüler

Duygu Serap Salman Kimdir?

Survıvor Duygu Serap Salman Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Duygu Serap Salman
Tam adı: Duygu Serap Salman
Doğum tarihi: ??. ??. 1995
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Ailesi: 
Sevgilisi: Yunus Emre Özhan
Mesleği: Sporcu
Aktif Yılları: 2021 yılından bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Duygu Serap Salman Kimdir? Duygu Serap Salman, 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini 2013 yılında İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Çağdaş Türk Lehçeleri ve Edebiyatları Bölümü‘nde almaya başlamış ve 2017 yılında başarılı bir şekilde mezun olmuştur.

Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra 3 ay boyunca Haberler.com‘da haber editörü olarak görev yapmıştır. Daha sonra “Aliday Charm” isimli bir giyim firmasının Social Media Marketing alanında çalışmıştır. 2018 yılının Eylül ayında bu yana “isbul.net” firmasında editör olarak görev yapmaktadır.

Duygu Serap Salman, fitness, atletizm, crossfit ve kick boks ile yakında ilgilenmektedir. Aynı zamanda Dans Fabrika‘da da dans etmektedir. 2020 yılında Survıvor yarışması elemelerine katılmıştır. Fakat geçirdiği trafik kazası sebebi ile yarışmaya dahil olamamıştır.

Salman, Survıvor 2021 programı elemelerine 2021 yılında da katılmış ve bu sefer yarışmaya yedekler arasında dahil olma hakkı kazanmıştır. 18 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan bölümde adaya ilk adımını atmıştır. Salman ile birlikte yarışmaya Sergen Bayar, Baran Köse ve Bahar Seviş de katılmıştır.

Gönüllüler takımında yarışmaya başlayan Duygu Serap Salman‘ın takım arkadaşları arasında Baran Köse, Yunus Emre Karabacak, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora, Aleyna Kalaycıoğlu, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, Sancakay Ilım Morgül, Steven SalamYiğit Poyraz, Sena Özdemir (elendi) ve Hanzade Ofluoğlu bulunmaktadır.

Survıvor 2021 yarışmasının gönüllüler takımında ise Bahar Seviş, Sergen Bayar, Öykü Çelik, Melis Sezer, Merve Aydın, Hayrettin Karaoğuz, Barış ÖzbekBatuhan Karacakaya, İlayda Şeker, İsmail BalabanCemal Hünal ve Meryem Kasap gibi isimler yer almaktadır.

Survıvor 2021 hakkında daha detaylı bilgi almak için “Survivor 2021 Kadrosunda Kimler Var?” adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=lwHLc8mLhSo

https://www.youtube.com/watch?v=pL23DMMKoN8

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu