Yerli Kadın Ünlüler

Duygu Özaslan Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Duygu Özaslan
Tam adı: Duygu Özaslan
Doğum tarihi: ??. ??. 1993
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Boyu: 1.66 m
Ailesi: Oya Özaslan (Annesi)
Sevgilisi: Barış Taylan Demirige (Ayrıldı)
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2013 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanelspotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Duygu Özaslan Kimdir? Duygu Özaslan, 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. Annesinin adı Oya Özslandır. 1.66 boyunda olan Özaslan, üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü‘nde almaya başlamıştır. Ancak eğitim gördüğü bölümü beğenmediği için üniversite eğitimini yarıda bırakmıştır.

Arkadaşlarının ısrar etmesi üzerine bir Youtube kanalı açmıştır. Youtube kanalına makyaj videoları atmıştır. Kısa süre içinde çektiği videolar büyük kitlelere uluşamış ve beğeniler toplamıştır. Youtube kanalını ilk açtığı zamanlarda kanalın ismi “itsmeduygu” idi. Daha sonra işler daha da büyüyünce profesyonel olarak çalışmaya karar verdi ve kanalın ismini kendi adı yaptı. Böylelikle takipçileri onu ve Youtube kanalını daha rahat ulaştı.

Duygu Özaslan, Youtube’u bir hobi yerine artık bir mesleği olarak görmeye başladı. 2014 senesinde katıldığı bir röportajta Youtube‘ye tamamen hobi olarak başladığını, ayda sadece bir video yüklediğini, sürekli olarak yabancı kanalları takip ettiğini ve onları örnek alarak  tarzda şeyler yapmak istediğini söylemişti. Arkadaşlarının sık sık makyaj ve kozmetik hakkında sıkça soru sorduğunu bu nedenle de kanal açmaya karar verdiğinin altını çizdi.

Youtube Türkiye‘nin ilk vloggerlarından bir olan Özaslan, kanalı ilk açtığında para kazanma imkanı olduğunu bilmediğinin ve şu anda reklam ve sponsorlar aracılığı ile para kazandığını söyledi. Genç Youtuber, geçtiğimiz senelerde ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil‘i İnstagram hikayesinde paylaştığı bir post ile ifşa etmişti. Mehmet Ali Erbil genç Youtuber‘a “Yenge bir tek beni takip etmemişsin” yazarak mesaj attığı iddiaa edildi. Özaslan ise bu olayın ardından bir anda gündem konusu haline geldi.

Duygu Özaslan, beğeni ile takip edilse de sık sık ürün tanıtımı ve reklam yaptığı için bazı takipçileri tarafından sık sık eleştirilmektedir. Youtube kanalında 1.45 Milyon abonesi olan Özaslan, bir dönem kendisi gibi Youtuber olan Barış Taylan Demirige ile birliktelik yaşamakta idi. Ancak bir süre önce ayrıldılar. Ailenin tek çocuğu olduğunu ve bu durumdan da gayet mutlu olduğunu belirtmiştir.

Genç youtuber, ünlü oyuncu Kerem Bursin ile birliktelik yaşadığı da iddia edilmişti. Serenay Sarıkaya‘ya benzerliği ile öne çıkan Youteber Özaslan, İnstagram hesabından yaptığı açıklama ile bu iddiaaları yalanladı.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=aRTj2ARhbSI

Fotoğrafları

Kaynak
Google

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu