Alışveriş RehberiEv ve Bahçe

Divanev Gardrop Modelleri ile Odanızın Görünümünü Tamamlayabilirsiniz

instagram takipçi hilesi

Gardrop, içerisinde çeşitli kıyafetlerin ve aksesuarların bulunduğu farklı şekillerde tasarlanan mobilya türlerinden biridir. Giysilerinizi daha rahat bir alana yerleştirerek odanızdaki kalabalık görüntüyü ortadan kaldıran çok işlevli parçalardır. Divanev, size yenilikçi bakış açısıyla birden fazla kapılı gardırop modelleri sunar. Farklı dizaynları ile hem alan açısından hem de düzen açısından konforlu bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlar.

Gardrop satın alırken; doğru ölçüler, genişlik, sürgülü ya da kapaklı dolap seçeneği, çekmece sayısı, ayna, yer tasarrufu sağlayan özellikleri ile size uygun olan modeli araştırabilir, modelleri Divanev mağazalarında yakından inceleyerek satın alabilirsiniz.

divanev 768x461 1

Divanev’in Çok Yönlü Gardrop Modelleri

3 kapaklı gardırop modelleri özgün stilleri ile odanızı tamamlayan parçalardandır. Bu gardroplar; sağ, sol ya da orta kapak kısmında ayna ihtiyacınızı gideren modellerdir. İçeriğindeki çoklu bölmeler sayesinde dilediğiniz parçaları düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Modern tasarımları ile depolama ihtiyacınızı karşılar. Dolap içeriğindeki çoklu bölme, çekmeceler ve kıyafetlerinizi asabilmeniz için uygun olarak tasarlanmış diğer kısımları dilediğiniz şekilde yerleştirebilme fırsatı sunar.

Farklı renk ve desenler ile Divanev size çeşitli alternatifler sunar. 4 kapılı gardrop modelleri yalın tasarımları ile odanızda görselliği ile ön plana çıkar. 2 Farklı alanda da farklı dolap içi bölmeleri sayesinde istediğiniz malzemelerinizi koyabilirsiniz. Alt kısımda 2 ve üst kısımda bulunan 1’er bölme kıyafet, yastık, yorgan gibi yer kaplayan eşyalarınızı ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Depolama alanınızı arttırır. Modele göre uygunluk gösteren ayna tasarımları görünüm ve kullanım açısından dikkat çeken parçalardır. Sade tasarımları ile uzun süre kullanım güvencesi veren gardıroplardır. Siz de Divanev’in web sitesinden çeşitli tasarımlara sahip gardırop çeşitlerine göz atabilir, size uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Divanev Gardrop Çeşitleri

İşlevsellikleri ile dikkat çeken gardroplar dar alanlarda bile kullanım kolaylığı sağlar. Çeşitli tasarımları sayesinde birçok eşyanızı düzenli bir şekilde yerleştirmenizde yardımcı olur. 6 kapılı gardrop çeşitleri kendinden yavaşlatıcı menteşe sistemleri ile uzun süre kullanım güvencesi sunar. Olası kapak çarpmaları, kırılmalarını önler. Modellerde ayna tasarımları farklı şekillerde tasarlanır, böylelikle seçerken birçok alternatifle karşılaşırsınız.

İç tasarımında alt ve üst kısımlarda 4’er bölme, ara raflar ve ekstra kıyafet asılması için bölmeler bulunur. Çekmece ile zenginleştirilmiş fonksiyonel dolap içleri düzen konusunda size yardımcı olur. Bazı modellerin üretim sürecinde yavaşlatıcı menteşe sistemi kullanılır, bazılarında ise senkron yay mekanizması tercih edilir. Sürgülü modellerdeki yarı ayna yarı ahşap görünüm bir yandan alan derinliği verirken diğer yandan ahşap sıcaklığı katar. Koyu renk bir yatak odasına sahipseniz beyaz ve krem seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Aynı şekilde açık renk dekorasyonunuz varsa koyu renklere yönelebilirsiniz. Bu şekilde zıt renklerin dekorasyondaki uyumundan faydalanabilirsiniz. Siz de Divanev gardırop fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilir, bütçenize ve tercihinize göre odanızın görünümünü değiştirebilirsiniz.

Tasarımları ile Dikkat Çeken Divanev Gardropları

Çeşitli ölçüler ile tasarlanan her eve uygun gardrop modellerine Divanev sayesinde sahip olabilirsiniz. Sürgülü modellerde dikkat etmeniz gereken kullanılan sistemin hassasiyetidir. Sürgülü modeller görünüm açısından ve kullanım açısından kapaklı modeller kadar kullanışlıdır. Kullanacağınız alan sürgülü gardrop çeşitlerinde belirleyici bir detaydır.

Dar alana sahipseniz sürgülü modelleri tercih etmeniz sizin için daha faydalı olabilir. Seçeceğiniz dolapta bölme sayısı da önemlidir. Farklı alan kapsamlarına ve kişisel tercihlere göre dikkat çeken tasarımlara sahip Divanev gardıropları çeşitli özellikleri ile odanıza uyum sağlar. Kaliteli malzemeden üretilen dayanıklı mobilya parçalarıdır.

İhtiyaçlarınızı göz önünde bulunduran gardroplar çeşitli dizaynları ile düzenli bir alan yaratmanıza yardımcı olur. Divanev web sitesinin kullanışlı arayüzü sayesinde modellerin duruşları, özelliklerini ve gardrop fiyatları bilgisini alabilir, en yakın Divanev mağazasından beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

MR

MaksatReklam MaksatBilgi'nin reklam servisidir. Doğal içerik reklamlarıyla , metin ve görüntülü ilgi çekici afiş reklamcılığını sizlere sunuyor. Bu sayede öne çıkıyorsunuz! Fark ediliyorsunuz !

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu