Dış Mekan Bahçe Dekorasyon Önerileri

instagram takipçi hilesi

Bahçeniz, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirirken aynı zamanda ferah açık havada dinlenebileceğiniz ideal mekanlardır. Doğa ile iç içe huzurlu anlar yaşayacağınız bahçenizin dekorasyonu da sizi ifade eder. Düzenli ve estetik görünen bir bahçede siz de huzurlu hissedersiniz. Hem dekorasyonu ile yaşam alanlarınızı güzelleştiren hem de işlevselliği ile size alanınızdan yüksek ölçüde tasarruf ettirecek bahçe depolama ürünleri tercih edebilirsiniz. 2012 yılından beri kaliteli ve eşsiz tasarımlı ahşap bahçe mobilyaları üreten Mandu, bu noktada yardımınıza koşar. Mandu’nun sınırsız seçenekli bahçe ürünlerini inceleyebilir, bahçenize güzellik katabilirsiniz.

En Güzel Akşamlarınız için: Ahşap Kamelya

Bahçenizi güzelleştirecek bahçe depolama seçimlerinden en çok tercih edilenlerden bir tanesi de ahşap kamelyalardır. Ahşap kamelyaların saymakla bitmeyen birçok avantajı vardır.

  • Sağlıklı ve doğal, aynı zamanda oldukça estetik duruşu ile ahşap, bahçenizin doğal görüntüsünü bozmadan dekore etmenizi sağlar.
  •  Aynı zamanda üstü bir çatı ile kapalı olan kamelyalar, yaz kış kullanımınız için kolaylık tanır.
  • Verniklenmiş ahşap kamelyalar yağmur veya kardan etkilenmez. Böylece uzun süreler bahçenizde kullanmanıza imkanı sağlar.
  • Bahçenizin büyüklüğüne göre 4 ila 6 kişilik kamelyalardan istediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede kalabalık davetler için büyük, veya mütevazı bir bahçeniz varsa daha küçük çaplı bir kamelya tercih edebilirsiniz.
  • Yazın sinek ve haşerelerden korunmak için kamelyanızın kenarlarına böcek kovucu koyabilir, veya üzerine tül sineklik geçirerek kapatabilirsiniz.
  • Kış aylarında ise kullanabilmek için ise kalın camlarla kapalı kamelya modellerini tercih edebilir, veya kamelyanıza yerleştireceğiniz bir ısıtıcı ile soğuktan etkilenmeden bahçenizde zaman geçirebilirsiniz.

Aileniz ve sevdiklerinizle sıcak ve keyifli anlar yaşayabileceğiniz, bahçenize uygun bir ahşap kamelya Mandu’da mutlaka vardır.

Bahçelere Çok Yakışır: Ahşap Saksı

Bahçelere en çok yakışanlar şüphesiz çiçeklerdir. Bahçenin her yanına yerleştireceğiniz rengarenk çiçeklerinizle bahçenize keyif katarsınız. Ahşap saksılar, bitkiye nefes aldıran yapıları ve toprağı nemli bırakmaları ile tercih edebileceğiniz en güzel saksılardandır. Bahçenizin ve çiçeklerinizin doğal ambiyansını plastik saksılarla bozmak istemiyorsanız bu saksılar tam size göredir. Dış mekanda kullanılmaya uygun olarak üretilen ahşap saksılar kötü hava koşullarına karşı dirençli olduklarından bitkilerinizi de korur, aynı zamanda uzun yıllar kullanım imkanı sağlarlar.

İstediğiniz renklere boyayabileceğiniz saksıları, bahçenizin dekorasyonuna uygun bir şekilde boyayarak ortamınıza farklı bir renk katabilirsiniz. Ahşap saksı seçimi yaparken bitkilerinizin büyüklükleri, köklerinin alanları ve tabii ki gözünüze hitap edecek modellerde olmalarına dikkat etmelisiniz. Ahşap saksılarınızı bahçenizin ışık alan köşelerine yerleştirmeniz önerilir. Böylece hem çürümelerini engelleyerek daha uzun süre kullanabilir hem de bitkilerinizin sağlıklı büyümelerini sağlamış olursunuz. Mandu’nun öne çıkan keyifli ve şık ahşap saksı modellerini inceleyerek bahçenize şık bir dokunuş katabilirsiniz.

Düzen ve Estetik: Depolama Dolapları

2 ahsap bahce deposu

Bahçenizde veya evinizde yeterli alan bulamamanız durumunda farklı depolama alanları yardımınıza koşar. Dekorasyonunuzu bozmadan size istediğiniz düzeni verecek olan bu ürünler ile bahçelerinizi kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Bahçe depolama evi bahçe depolama sandığı gibi modeller arasından bahçenize uygun olanları seçebilirsiniz. Ahşap bahçe depolama alanları soğuğa ve dış şartlara dayanıklı üretilir, çürüme veya kurtlanma yapmaz.

2 kucuk bahce dolabi 2

Mandu’nun kaliteli ve şık ahşap depolama dolaplarını inceleyebilirsiniz. İç ünite, raf ve saksıların da dahil olduğu depolama evi modelleri, özellikle büyük bahçeler için idealdir. İçerisinde bahçe araçları askısı, bisiklet askısı, avadanlık standı, çatı askısı ve farklı büyüklükte raflar da bulabileceğiniz bu depolama evleri büyük bir kolaylık sağlar. Siz de ahşabın doğallığını muazzam tasarımlarla birleştiren, uzun ömürlü Mandu bahçe depolama modellerini inceleyebilir, ihtiyacınıza ve zevklerinize uygun olan ürünleri rahatlıkla satın alabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu