Dilara Kırmıt

Dilara Kırmıt Kimdir?

instagram takipçi hilesi

dilara kirmit 1
Tam adı: Dilara Kırmıt
Doğum tarihi: ??. ??. 1996
Doğum yeri: Bursa, Türkiye
Boyu: 1.7 m
Burcu: 
Ailesi: 
Eşi: 
Çocuk (ları): 
Mesleği: Model, Manken, Moda Yazarı
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

İçindekiler:

Hakkında

Dilara Kırmıt Kimdir? Dilara Kırmıt, manken, model ve moda yazarıdır.

Dilara Kırmıt, 1996 yılında Bursa’da dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Sivaslıdır.

Eğitim hayatını Bursa’da yer alan Moda Okulu’nda tamamlamıştır. Daha sonra eğitim hayatına devam etmek için Finlandiya‘ya gitti. Tekrardan Türkiye’ye döndüğünde pek çok moda okuluna giderek sertifikalar aldı ve eğitim hayatına yükselmeye devam etti.

Yaklaşık 6-7 yıldır moda yazarlığı yapmaktadır. Çok genç yaşta bu sektöre girmiş ve sektörün en gençlerinden bir tanesi olmuştur. 2018 yılında moda kanalı olan Fashion TV tarafından düzenlenen “Yılın En İyi Moda Bloggerı” ödül töreninde ödüle layık görüldü. Yazdığı yazılar hem yurt dışında hem de yurt içinde yayınlanmaktadır.

Uluslararası Gençlik ve Eğitim Platformu ve Avrupa Birliği Gazeteciler Derneği’nin Moda Sanat ve Moda Tasarımdan Sorumlu genç Moda Komisyon Başkanlığı görevini icra etmektedir. Moda’nın yeni merkezi olma yolunda ilerleyen Tokyo’da yer alan Desinger TV‘nin Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. 2019 yılında bir Türk şarkıcının klibinde rol aldı.

İlk sahne deneyimini Bursa’da yer alan Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosu‘nda “Rumuz Goncagül” isimli oyunda başrol oynamıştır. 2020 yılında düzenlenen Altın Zirve Ödül Töreni’nde “Yılın En İyi Mankeni” seçildi.

Videoları

Fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu