Yerli Kadın Ünlüler

Derin Beşikçioğlu Kimdir?

instagram takipçi hilesi

derin besikcioglu kimdir 5
Tam adı
: Derin Beşikçioğlu
Doğum tarihi: ??. ??. 2001
Doğum yeri: İstanbul, Türkiye
Burcu:
Ailesi: Erdal Beşikçioğlu (Babası), Elvin Beşikçioğlu (Babası)
Eşi:
Çocukları:
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2020’li yıllardan bu yana
imdb-logo
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Derin Beşikçioğlu Kimdir? Derin Beşikçioğlu, oyuncudur.

Derin Beşikçioğlu Kaç yaşında? Ailesi ve Burcu, Boyu Kaç?

Derin Beşikçioğlu, 2001 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Babası ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu, annesi ise yine oyuncu olan Elvin Beşikçioğlu‘dur. Babası Erdal Beşikçioğlu, 2024 yerel seçimlerinde CHP Etimesgut Belediye Başkan Adayı oldu.

Derin Beşikçioğlu Eğitimi

Derin Beşikçioğlu, üniversite eğitimini Strazburg Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamladı. Fransa’da eğitim hayatını tamamladıktan sonra yapım şirketlerinden oyunculuk teklifleri gelmeye başladı.

Derin Beşikçioğlu Kariyeri

Anne ve babasının oyuncu olması sebebi ile çocukluğunu tiyatro kulislerinde geçirdi. Oyunculuğu seçmesinde de bu duurm büyük rol oynadı. Anne ve babasını sürekli olarak izledi ve gözlemledi. Oyunculuğunun hobi olmaktan çıkmasını ve bir iş olarak yapmak istediğine karar verdi.

Lise zamanlarında okulun tiyatro grubunda yer aldı. 12 yıl da bale eğitimi alan Beşikçioğlu, çektiği kısa film ile Avrupa’da yatışma hakkı elde etti. Bir röportajda “Rol model aldığınız kadın sanatçı kimdir?” sorusuna “Annem Elvin Beşikçioğlu” cevabını vermiştir.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini 2022 yılında Blu TV platformunda başlayan, babası Erdal Beşikçioğlu‘nun da başrol oynadığı “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi” dizisinde yaşadı. İlk sinema filmi deneyimini ise 29 Mart 2024 günü vizyona girecek olan, başrollerinde Serra Arıtürk, Samet Kaan Kuyucu ve Gürberk Polat gibi isimlerin rol aldığı “Güneşi Söndürmem Gerek” isimli sinema filminde rol aldı.

Derin Beşikçioğlu Rol Aldığı Yapımlar

  1. 2024 – Güneşi Söndürmem Gerek (Sinema Filmi)
  2. 2022 – Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi (İnternet Dizisi)

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu