Dark Desire Dizi Konusu ve Oyuncuları

instagram takipçi hilesi

15 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanan Dark Desire, Argos Comunicación tarafından Netflix platformu için üretilen Meksika yapımı bir gerilim drama dizisidir. 6 Mayıs tarihinde duyurulan yeni orijinal dizinin yönetmen koltuğunda Epigmenio Ibarra ve Kenya Márquez yer almaktadır. Dizinin senaryosu Leticia López Margalli tarafından kaleme alınmıştır. Orijinal adı Oscuro Deseo olan dizi, bir sezon 18 bölümden oluşmaktadır.

dark desire 1 685x883

Dark Desire Dizi Konusu

Netflix dizi ve film platformunun Meksika yapımı yeni orijinal dizisi Dark Desire, evli bir kadın olan hukuk öğretmeni Alma’nın evinden uzaklaşarak geçirdiği bir hafta sonu kaçamağı sonunda yaşadığı trajik olaylarla sonlanır. Tutku dolu ama trajedi sonuçları bulunan kaçamağı kendisine ve en yakınlarına ilişkin bildiği ve gördüğü tüm gerçekleri sorgulamasına yol açmaktadır.

Gizem dolu bir gerilim hikayesi olan Dark Desire’da 1 kadın, 3 adam arasında geçen türlü olaylar ve bilinmezlerle dolu sırlar… Kurban kimdir ve fail kimdir, bunların cevaplarını bulabileceğiniz gizemli bir drama dizisi izleyicilerini beklemektedir.

dark desire

Dark Desire Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde Maite Perroni, Jorge Poza, Regina Pavón gibi isimler yer almaktadır. Maite Perroni, hukuk öğretmeni Alma karakterini canlandırmaktadır. Gerilim ve sırlarla dolu bu hikayede birçok gerçeği gizleyen yargıç olan kocası Leonardo karakterine can veren oyuncu Jorge Poza’dır. Çiftin kızları Zoe’yi Regina Pavón canlandırmaktadır.

Hikayenin içerisinde yer alan iki özel dedektif Darío ve Esteban’ı ise Erik Hayser ve Alejandro Speitzer canlandırmaktadır.

Dizisinin tam oyuncu kadrosunun listesi:

  • Maite Perroni – Alma
  • Regina Pavón – Zoe
  • Claudia Pineda – García
  • Erik Hayser -Esteban
  • Alejandro Speitzer – Dario
  • Jorge Poza – Leonardo
  • Magali Boysselle – Terapeuta
  • Paulina Matos – Edith
  • Samantha Orozco – Rosalba

Meksika’da çekimleri yapılan Netflix’in en yeniorijinal yapımı olan Dark Desire, sevilen İspanyolca yapımlar arasına eklenmiştir. Dram türünde yapımlara ağırlık veren Meksika dizileri ve filmleri son dönemde Netflix platformunda çok sevilmeye ve konuşulmaya başlanmıştır. Daha önce Netflix’te Jugor Con Fuego, La Reina Del Sur, La Casa De Las Flores, El Club, Desenfrenadas gibi dizileri izleyen ve seven izleyicilerin bu yapıma da göz atmasını tavsiye ediyoruz.

dark desire 4 685x456

Orijinal adı olan Oscuro Deseo yani Dark Desire duyurulduğu ve fragmanı paylaşıldığı günden beri Meksika yapımlarını sevenlerin ilgisi çekmiş ve izleme listelerine almalarına sebep olmuştur. Gizem ve gerilim dolu yapımın bölüm süreleri 30 ile 40 dakika arasında değişmektedir. 15 Temmuz‘da birinci sezonu yayınlanan dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağı henüz bilinmemektedir.

Dizinin Fragmanı

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu