Danla Bilic Kimdir?

instagram takipçi hilesi

danla 20
Tam adı: Neslihan Damla Akdemir
Doğum tarihi: 5 Ekim 1994
Doğum yeri: Kütahya / Türkiye
Burcu: Terazi
Mesleği: Youtuber
Aktif Yılları: 2017 yılından bu yana
imdb-logo
youtube-chanel spotify-connect-compatibility-logo-
Sosyal Medyada
instagram-hesabi facebook-sayfasi twitter-hesabi

Hakkında

Danla Bilic kimdir? Danla Bilic, Youtube‘da paylaştığı makyaj videoları ile tanınmıştır.

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gözlerini açmıştır. Gerek adı Neslihan Damla Akdemir‘dir. Üniversite eğitimini Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü‘nde sürdürmektedir.

Danla Bilic, Youtube’da paylaşmış olduğu makyaj videolarına vermiş olduğu adlar ile dikkat çekmiştir. Kendi makyaj markasını ortaya çıkararak internet üzerinden satışlar gerçekleştirmeye başladı.

Danla Bilic, 2017 yılında Makyaj Avcıları adındaki yarışma programında sosyal medyada fenomen olan Berk Yılmaz ve Kedi Mari ile beraber jüri üyeliği yapmıştır.

Danla Bilic, kendisinde en sevdiği özelliğin olayları büyütmemesi ve mızmızlanmaması olarak belirtirken kendisini üç sözcük ile “sinsi, düşünceli ve saf” olarak tanımlamaktadır. Kendi açmış olduğu Youtube kanalında paylaşmış oldu videoları ile herkesin dilinde olan ünlü youtuber, paylaşmış olduğu videolar üç ay gibi kısa bir zaman içinde yaklaşık olarak 800 bin aboneye ulaşmayı başarmıştır.

Videolarına “Yılbaşını Mereler’de kutlayan kız makyajı” ve “Tinder’da sevgili bulan kız makyajı” gibi değişik adlar vermesi ile bilinmektedir. Tüm bunlar bir araya geldiğinde ise insanlar Danla Bilic’i izlemektense sohbetini dinlemeyi seviyor. Diğer makyaj youtuberları gibi kaşımı aldırmadım, şuramda sivilce var, buramda uçuk var demeden en doğal hali ile seyircinin karşısına çıkmaktadır.

Bir dönem ABD’de tatil yapan Bilic, “Cardi B’nin kuzeni arkamızda” diye gülerek bir paylaşım yapmıştır. Kadının kiloları ile dalga geçtiği düşünülen Danla Bilic, sosyal medyada fazlasıyla tepki çekmiştir.

Gitmiş olduğu bir restoranda Kendall Jenner tarafından şikayet edildiğini dile getiren Bilic, farklı bir etkinlikte Gigi Hadid ile bir araya gelmiştir. O görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Bilic, “Kızın aşık oldu anne, ağını kapatamıyor” ifadelerini kullanmıştır. Gigi Hadid ile olan benzerliği dikkatlerden kaçmayan ünlü youtuber’ın paylaşımları çok kısa zamanda birçok beğeni ve yorum almıştır.

Sosyal medyanın gücünün maksimum seviyelere ulaştığı şu günlerde Youtube platformunun kullanıcı sayısı oldukça artmıştır. Bununla beraber Youtube üzerinden içerik üretmekte olan Enes Batur ve Danla Bilic karşı karşıya gelmiştir. Geçmişe dayanan olayda Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği, Youtube fenomenleri Kerimcan Durmaz, Enes Batur ve Danla Bilic‘in hakkında çocuklara kötü örnek oldukları gerekçesi ile suç duyurusunda bulunmuştur.

Hakkındaki suç duyurusunun ardından Danla Bilic, Kerimcan Durmaz ile beraber bir video çekerek Enes Batur ile kıyaslanmasının doğru olmadığını, kötü söylem ve eylemlerin Enes Batur’dan çıkmış olduğunu kendilerinin ise böyle bir durum içinde olmadıklarını belirtmiştir.

Videoları

https://www.youtube.com/watch?v=kOgjfm8YVoU

Fotoğrafları

Kaynak
biyografiinfo.comgoogle.com

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu