Oyunlar

CS:GO En Pahalı 3 Envanter

instagram takipçi hilesi

Bugün sizlere Counter Strike: Global Offensive oyununda en değerli 3 envanteri tanıtacağım.En değerli ilk envanter sahibi kişi cAre. Bu kişi twitch.tv/cAreeee adresi üzerinden yayınlar yapan bir yayıncı. Hesabında 40 tüfek, yaklaşık 40 keskin nişancı tüfeği ve 126 bıçak bulunan cAre’ın envanteri AWP Dragon Lore(Bilgin Ejderha) Fabrikadan Yeni Çıkmış , Stattrak AK-47 Fire Serpent (Ateş Yılanı) Fabrikadan Yeni Çıkmış ve M4A4 Howl (Uluma) gibi nesnelerle dolu.

csgo en pahalı 3 envanter

Steam analyst web sitesine göre Stattrak Ak-47 Ateş Yılanlarının değeri 4300 Dolar civarında, Fabrikadan yeni çıkmış Bilgin Ejderhalar ise 2000 Doların biraz altında. cAre’in envanteri aynı zamanda bir adet M9 Bayonet Kızıl Ağ barındırıyor ve bunun da değeri yaklaşık olarak 3850 Dolar. CS:Go’daki en pahalı envantere sahip kişinin envanterinin toplam değeri ise tam olarak 184.000 Dolar yani yaklaşık olarak 515.000 Türk Lirası.

csgo en pahalı 3 envanter 2

Listemizdeki en pahalı ikinci envantere sahip kişi ise eNjiin. Bu kişi de bir twitch yayıncısı. eNjiin’in toplam envanter değeri 178.500 Dolar yani yaklaşık olarak 500.000 Türk Lirası. Bu kişinin hesabında 183 bıçak, 37 tüfek, 29 keskin nişancı tüfeği yer almakta.

3 Adet Fabrikadan Yeni Çıkmış AWP Bilgin Ejderha, 1 Stattrak Fabrikadan Yeni Çıkmış AK-47 Ateş Yılanı ve M9 Bayonet Doppler gibi nesneler eNjiin’in en değerli skinleri. Envanterinde 5 Adet M9 Bayonet Doppler bulunan kişi bir adet de AWP Medusa (Fabrikadan Yeni Çıkmış)’ya sahip. Bildiğiniz üzere son derece nadir bulunan skinlerden birisi de Medusadır.

csgo en pahalı 3 envanter 3

Listede üçüncülük Semger nickli kişiye ait. Bildiğim kadarıyla kendisi bir yayıncı değil. Hesabında 454 adet bıçak bulunuyor. Evet tam olarak Dört yüz Elli Dört adet. Envanterindeki en pahalı nesne ise Stattrak Fabrikadan Yeni Çıkmış Avcı Bıçağı Gece (Huntsman Knife – Night). Değeri yaklaşık olarak 2600 Dolar.

Semger’in envanterinde 11 adet AWP Bilgin Ejderha yer almakta. Bunlardan bir tanesi fabrikadan yeni çıkmış diğerleri ise görevde kullanılmış. Bıçakların haricinde Semger, 186 tüfek, 67 keskin nişancı tüfeği, 89 tabanca, 126 yapıştırma, 20 Hafif otomatik silah, 7 pompalı tüfek vb. nesnelere sahip. Semger’in Counter Strike Global Offensive envanterinin toplam değeri 121.000 Dolar yani yaklaşık 338.000 Türk Lirası.

Semger hakkındaki en enteresan şey ise steam profiline baktığımızda gördüğümüz bir ayrıntı. Profiline göre Semger Arma III oyununu Counter Strike: Global Offensive oyunundan çok daha fazla oynuyor. Bu kadar değerli bir envantere sahip bir kişi için çok enteresan bir durum doğrusu.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu