İlişki Konuları

Ciddi İlişki Düşünmeyen İnsanın Özellikleri Nelerdir?

Sevgiliniz hangi davranışları yapıyorsa sizinle gönül eğlendiriyordur? Koşarak kaçın!

instagram takipçi hilesi

İnsan; doğar, büyür, aşık olur ve evlenir. Birçok insan sevdiği kişi ile evlenmeyi hayal eder. Birçok hayaline sevgilisini koyar. Fakat bazı insanlarda da ciddi düşünceye dair hiçbir şey yoktur. Peki ciddi ilişki düşünmeyen insanın özellikleri nelerdir? İşte tüm merak edilenler:

1. Gelecek Hayallerinde Yoksunuzdur

ciddi düşünmeyen insanın özellikleri nelerdir?

Karşınızdaki kişinin sizinle ciddi düşünüp düşünmediğini anlamanın en kestirme yolu hayallerini dinlemektir. Oturun ve dinleyin. “Gelecekte ne yapmak, nerde yaşamak istiyorsun?” deyin. Eğer sizden bahsetmiyorsa sadece kendini ilgilendiren planları varsa ciddi ilişkiye de yanaşmaması kuvvetli bir ihtimaldir.

2. Ciddi İlişki Düşünmeyen İnsanın Özellikleri: Ailenizle Tanışmak İstemez

ciddi düşünmeyen insanın özellikleri nelerdir?

Bir insanı sevdikten sonra tanımak istemeniz oldukça doğaldır. Fakat eğer siz onun o da sizin ailenizi tanımıyorsanız, karşı tarafı tam olarak tanıyor sayılmazsınız. Eğer sevgilinizi aileniz ile tanıştırmak istediğinizde kaçamak davranıyorsa bilin ki geleceğinde sizi istemiyordur.

3. Birikim Yapmaz

ciddi düşünmeyen insanın özellikleri nelerdir?

Gençlikte birikim yapmak belki de en zor olanıdır. Fakat, nişan ya da düğün gibi bir şey söz konusu olduğunda maddi sıkıntılar da kendini gösterir. Karşı taraf bu gibi sorunlar yaşamamak için birikim yapıyor mu? Elbette işi gücü yoksa birikim yapması zordur. Fakat çok para kazandığı zamanlarda gelecek için bir miktar parayı kenara koyuyor mu?

4. Ciddi İlişki Düşünmeyen İnsanın Özellikleri: Okumakta da Çalışmakta da Gözü Yoktur

ciddi düşünmeyen insanın özellikleri nelerdir?

İnsan, okula önce kendini kurtarmak sonra da çevresindeki insanlar için gider. Bu nedenle anne babasına ya da eşine iyi bir hayat sunmak isteyen herkes okuluna ve işine önem verir. Eğer karşı tarafın okumakta gözü yoksa, çalışmak konusunda da isteksiz ise bu tarz bir kişi sizinle ciddi düşünse bile siz onunla düşünmemelisiniz. Bir insan kendini düşünmüyorsa sizi hiç düşünmez.

5. Evlenmemek İçin Bahaneleri Vardır

iliski

İnsan birini sevmeye başlayınca içine büyük bir istek doğar. Bir an önce evlenmek, bir yuva kurmak ister. Fakat evlenmek istemeyen insanın binlerce bahanesi vardır. Ailesi, maddi kazancı, hayalleri… Daha birçok şeyi bahane olarak öne sürer. Her şeyi tam olsa bile en olmadık şeyi düşler. Çünkü, evlilik onun için bir hapishanedir.

6. Ciddi İlişki Düşünmeyen İnsanın Özellikleri: Sorumsuzdur

iliski

Erkeklerin de kadınların da en erdemlisi sorumluluklarını bilendir. Evlenmek istemeyen insanlar sorumsuzlukları ile kendini belli eder. Kendini ne size ne de başkalarına kadar asla sorumlu hissetmez. Yapması gereken şeyleri yapmaz. Bu tarz sorumsuz bir kişi, nikah gününe bile geç kalırsa şaşırmamanız gerekir. Adı üstünde sorumsuzdur.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu