Gezi Rehberi

Çeşme’de Gidilebilecek En İyi Beach Clubler

instagram takipçi hilesi

Tatil denildiğinde ülkemizin en çok tercih edilen hareketli yerlerinden ilk akla gelen yer İzmir, Çeşme olmaktadır. Muhteşem denizi, kumu ve eğlenceli mekanlarıyla tatil turizminin en çok tercih edilen yerlerinden Çeşme’nin beach clubleri oldukça popülerdir. Korona virüsüyle mücadele edilen bu dönemde olabildiğince önlem almaya çalışan bu mekanlar hala en popüler ve en iyi beach clubler arasında yer almaktadır. Gerek Çeşme’nin koyları gerekse Alaçatı bölgesinde yer alan tercih edebileceğinin en iyi beachleri sizler için derledik. İşte 2020 yılında

Çeşme’de gidilebilecek en iyi beach clubler!

1- Fun Beach Club

fun beach club

Çeşme’de Altınkum bölgesinde yer alan Fun Beach, yıllardır buranın en çok tercih edilen rahat beachlerinden birisidir. Özellikle yiyecek açısından diğer beachlerden ayrılarak hizmetiyle memnun bırakmaktadır. Altınkum koyundaki denizin en güzel yerlerinde deniz, kum ve güneş keyfini sonuna kadar çıkarabileceğiniz bir mekandır. Giriş ücretinin kişi başı 90 TL olduğu beach, Vodafone Red kullanıcılarına %50 indirimle özel ayrıcalık sağlamaktadır. Ayrıca otopark için ayrı bir ücret verilmemektedir.

2- Fly Inn Beach

flyinn Beach Club 2 685x491 1

Çeşme’nin Altınkum bölgesinde yer alan bir diğer favori mekanlardan birisi de Fly Inn Beach’dir. Beach Clubun içerisindeki farklı tasarımıyla ön plana çıkan mekan, kapılarını sabah 9’da açmaktadır. Mekan içerisinde farklı şekilde köşeler ve lokasyonlardan oluşmaktadır. İki kişilik yatakları, şark köşesi tarzı bölgeleri ve localarıyla isteğinize göre çeşitli tercihlerde deniz keyfi yapabilmektesiniz. Mekanın giriş ücreti hafta içi 100 TL iken hafta sonu 130 TL’dir.

3- Before Sunset Beach

before sunsut beach

Türkiye’nin ve haliyle Çeşme’nin en güzel plajlarından olarak görülen Before Sunset Beach, 2013 yılında hizmete açılmıştır. Azmak koyu üzerinde bulunan bu beach, Çesme’nin en temiz ve sakin koylarından birinde konumlandırılmıştır. Butik otel deneyimi yaşatan mekan, aileyle birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz gibi, akşam üzeri happy hourlarda eğlencenin dibine vurabileceğiniz bir yerdir. Giriş ücreti ise 150 TL’dir.

4- Madeo Beach

madeo beach 4 685x456

Unique Alaçatı isimli kompleksin içerisinde yer alan Madeo Beach, 2019 itibarıyla yeni konumunda hizmetine devam etmektedir. Alaçatı’da Çark Plajı Mevkii’nde bulunan beach, diğerlerine kıyasla ulaşımı biraz daha zorlayıcı mekanlardandır. Çardak veya şezlong da keyif yapabileceğiniz gibi localarını da kiralayabileceğiniz Madeo Beach’te, eğlence hiç durmamaktadır. Akdeniz ve Dünya mutfağından leziz yemeklerle günü güzelleştirebileceğiniz mekanın giriş ücreti hafta içi 100 TL iken, pazar günleri 150 TL’dir.

5- Boheme Beach

boheme beach

Alaçatı beachleri söz konusu olduğunda akla ilk gelen mekanlardan birisi Boheme Beach’tir. 2019 yılından hizmete açılan yeni mekan, bir hayli ilgi görmüştür. Ulaşım açısından çok zorlu bir mevkii de bulunan beach, bohem havası ve konseptiyle yine de gidenlerin memnun kalmasını sağlamaktadır. Fakat bu beach yalnızca 16 yaş ve üzerini kabul etmektedir. Saat 10:00’da kapılarını açan mekanda bembeyaz kum ve tertemiz soğuk denizin keyfini sonuna kadar çıkarıp eğlenceye dahil olabilirsiniz. Giriş ücreti ise 150 TL’dir.

6- Scatola Beach

Spiaggi Grande

Alaçatı’da Yumru koyunda yer alan Scatola Beach, Porto Otel’inin sahilinin bir kısmında bulunmaktadır. 2019 yılının favori mekanlarından olan Spiaggia Grande Beach’ın yerine açılan mekan geçtiğimiz yıl birçok konsere de ev sahipliği yapmıştı. Hafta içi 100 TL giriş ücreti olan beach, diğerleri gibi hafta sonu 150 TL ücret almaktadır.

7- KafePi Beach

  1. kafepi beach 685x422

Uzun süredir Aya Yorgi koyunda faaliyet gösteren KafePi Beach, 2020 sezonunda Alaçatı’ya taşınmıştır. Ojo Alaçatı ve Rakish Alaçatı markalarıyla birlikte yeni yerinde hizmete açılan beach, dünya mutfağı ve muhteşem deniziyle sizi beklemektedir. Afrika konseptinin esintileriyle tasarlanan mekan, birçok etnik kökenin havasını bulacaksınız. Giriş ücreti 100 TL’dir.

Beach Tanıtım Videoları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu