Yerli Kadın Ünlüler

Cerem Onurluer Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Cerem Onurluer
Tam adı: Cerem Onurluer
Doğum tarihi: 15 Ocak 1995
Doğum yeri: 
Boyu: 
Ailesi: 
Sevgilisi: …
Mesleği: Şarkıcı, oyuncu
Aktif Yılları: 2012’den Günümüze
youtube-chanel

Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Cerem Onurluer kimdir? Cerem Onurluer, pop müzik dünyasında hızla yükselerek adından söz ettiren ünlü şarkıcıdır. Anne ve babası da müzisyen olan Cerem, müzik hayatına daha 5 yaşındayken atılmıştır. O yaşa gelene kadar kendisinde var olan sanat  tutkusu ailesi tarafından keşfedilmiştir. Bu nedenle henüz 5 yaşındayken TGRT’de “Solan Gül” isimli dizide rol almasını istemişlerdir.

Dizi hayatı onun için bir ilk adımdır. Müzik konusunda ilerleme şansı elde etmesi için oldukça önemli olan bu rolünün, ilerleyen dönemlerde de faydasını görecektir.

Annesi de müziğe çok meraklıydı. Bu merakını eğitim alarak geliştirmek istiyordu. Makam dersi almak için evine Alaaddin Şensoy geliyordu. Alaaddin Şensoy ünlü bestekardır. Annesine eğitim vermek için gelen Alaaddin bey, Cerem’in de ilgisini çekmeyi başarmıştır.

İlkokul yıllarında bale dersi almıştır. Ortaokulda ise voleybol takımında oynamıştır. Okuluna girdiği bir maçta Kadıköy üçüncülüğü kazandırmıştır.

Eğitimine piyano ve çello bölümünde devam etmiştir. Bir dönem Kasımpaşa Halk Eğitim Merkezi’nde piyanı eğitimi vermiştir. Ayrıca Marmara Üniversitesi’nin pedagojik formasyon birimde eğitim almaktadır.

Üniversite eğitimine ilk başladığında Amerika’ya gitmiştir. Amerika’da 6 ay yaşadıktan sonra 2012 senesinde TRT Müzik kanalında solist olarak çalıştı. Programın ismi Arif Özgülüş Meşk zamanıdır.

18 yaşındayken Türk Sanat Müziği icra etti. Çeşitli sahnelerde çıktı. TRT Müzik kanalındı kendi programında sunuculuk yaptı. Programının ismi Benim Orkestram’dır. Yine aynı kanalda yayın hayatına devam etti. Heyamola isimli programın solistliğini yaptı.

Ardından Teve 2 isimli kanalda “Hepsi Bugün Oldu” programında solist olarak çalıştı. Projelerine REİNA 7 albümüne cover yaparak devam etti. Reina 7 albümünün aranje çalışması Ufuk Akyıldız, seslendirmesini Emel Müftüoğlu, bestesini ise Serdar Ortaç yapmıştır.

Bunun yanı sıra birçok ünlü isimin konser organizasyonlarında assolist olarak sahne aldı. Bu isimler arasında; Kubat, Yıldız Tilbe, Coşkun sabah, Linet, Derya Uluğ ve Hakan Altun gibi şarkıcılar vardır.

2019 yılında youtube kanalı açan Cerem Onurluer, şarkılara cover çalışmaları yapmaktadır. Özellikle akustik cover çalışmaları çok beğenilmektedir. Henüz müzik dünyasında yeni yeni bilinmeye başlasa da yükselişi oldukça hızlıdır.

Cerem Onurluer Şarkıları

 1. Zamanı değik
 2. Oho
 3. Vur yüreğim (Sertab Erener Cover)
 4. İnsafsız
 5. İsmi lazım değil (cover)
 6. Bir daha yak (cover)
 7. Adaletsiz seçim (cover)
 8. Gidişini seveyim
 9. Acele
 10. Günahın boynuma
 11. Karanfil (Cover)

Videoları

Fotoğrafları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Instagram takipçi hilesi
Başa dön tuşu