Yerli Erkek Ünlüler

Cenk Küpeli

Cenk Küpeli Kimdir?

instagram takipçi hilesi

cenk kupeli 1
Tam adı: Cenk Küpeli
Doğum tarihi: ??. ??. 1985
Doğum yeri: Ankara, Türkiye
Boyu: 1,8 m
Ailesi: Oya Küpeli (Annesi), Avni Küpeli (Babası)
Eşi: Demet Şener (2019 – 2021)
Çocuk (ları): 
Mesleği: İş Adamı
Aktif Yılları: 2010’lu yıllardan bu yana
youtube-chanel
Sosyal Medyada
instagram-hesabi
Başlıklar

Hakkında

Cenk Küpeli Kimdir? Cenk Küpeli, 1985 yılında Ankara’da dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi‘nde tamamlamış ve başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini ABD’de yer alan New York City Üniversitesi İşletme Bölümü‘nde tamamlamıştır.

İlk görevine TAV Holding‘de başlamıştır. Daha sonra Doğa Grup‘a geçmiştir. Doğa Grup‘ta Genel Müdür görevini icra etmiştir. Küpeli, eski milli basketbolcular arasında yer almaktadır. Aynı zamanda İstanbul Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti Üyesi ve Beşiktaş Kongre Üyesi‘dir.

Cenk Küpeli, 20 Haziran 2019 günü ünlü oyuncu ve manken Demet Şener ile dünya evine girmiştir. Evlilikleri aniden geliştiği için anne ve babası başta olmak üzere aile üyeleri ve akrabaları nikah törenine katılmamıştır. Küpeli, bu sebep ile bir süre ailesi ile görüşmemiştir. Küpeli-Şener çifti evliliklerine sorunsuz şekilde devam ettikleri bilinmekteydi. Ancak çift, 12 Aralık 2021 günü sürpriz bir şekilde boşanmışlardır.

Küpeli ve Şener çiftinin çocuk mevzusu sebebi ile boşandığı iddia edilmiştir. Demet Şener‘in iki çocuğu bulunmaktadır. Çocuk sahibi olmak isteyen Küpeli, Şener tarafından olumlu cevap alamadığı için boşandıkları iddialar arasında yer almaktadır.

Videoları

Fotoğrafları

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu