Yerli Kadın Ünlüler

Cemre Arda Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Cemre Arda
Tam adı: Cemre Arda
Doğum tarihi: 17 Nisan 2002
Doğum yeri: Denizli / Türkiye
Boyu: 1.68 m
Burcu: Koç
Ailesi:
Sevgilisi: Yok
Mesleği: Oyuncu
Aktif Yılları: 2024 yılından bu yana
imdb-logo
Sosyal Medyada
instagram-hesabi

Hakkında

Cemre Arda kimdir? Cemre Arda, Rüzgarlı Tepe “Zeynep” karakteriyle öne çıkan oyuncudur.

Cemre Arda, 17 nisan 2002 senesinde Denizli’de dünyaya geldi. Babası pazarlama işleri yapıyor, annesi de direksiyon eğitmeni olarak çalışıyorlar. Bir de kardeşi var.

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesinden mezun olarak eğitimini tamamladı. Burada okurken Tiyatro eğitimini de almış.

Yapımcı Sevda Kaygısız tarafından keşfedilen güzel oyuncu, Öznur Kula Oyunculuk ve Menajerlik ile oyunculuk eğitimi aldı.

Cemre Arda, kariyerine 2024 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan, Rüzgarlı Tepe adlı dizide “Zeynep” karakterine oynayarak başladı.

Bu dizide rol alan diğer oyuncular ise Gökberk Yıldırım, Enes Özdemir, İlkay Güz Bozkurt, Selma Kutluğ, Dilek Aba , Sena Pehlivan, Zeynep Serpil Bozkurt, İlayda Sumak, Adem Bal, Hilal Kuvvet, Ezgi Dalgıç, Sude Oduncu, Furkan Bozkurt, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Ecem, Yüceşakar, Arda Şanlı, Benan Yüce Verim, Eda Demirel, Zeynep Dreyfi Zuhri.

Dizi hakkında detaylı bilgi için yine MaksatBilgi’de bulunan sayfasına buradan gidebilirsiniz.

Cemre Arda çok kısa sürede geniş hayran kitlesine sahip oldu. 3 sene (2021) önce eğitim almak için İstanbul’a geldi. Eğitimini bitirdi ve ilk projesi olan Rüzgarlı Tepe’deki Zeynep ile oyunculuk hayatına adım attı.

Cemre Arda Röportajında

Ailenin kelime anlamının “dayanağım” ve oluşturan insanlar olarak nitelendiriyor. Çocukken hafif şımarık olduğunu ifade ediyor. Çocukluğundaki en etkileyici olayın ise kardeşinin doğu olduğunu anlatıyor.

Kardeşi doğduğunda kıskançlık duygusu gütmediğini söyledi.

Hayalinin dansçı olmak istediğini belirtiyor. Üniversite’de ise iç mimar olmak istiyormuş ama oyunculuk anlamında gidince iş, sevmeye başlamış.

“Sınavlarda nasıl çalışırsın ?” sorusuna – Sınav günlerinde sona bırakanlardanım.

Sosyal çevresinin geniş olmadığını söylüyor.

Aşk hayatında biri var mı sorusuna, şu an öyle bir durumum yok diyor.

Oyunculuk anlamında çocukken böyle bir hayalim yoktu. Sadece ekranda olmak istediğini ama öyle bir oyuncu olma gibi bir hayalim yoktu dedi.

Aksiyon türünde bir ajanı canlandırmak istediğini belirtti. En çok da Haluk Bilginer ile birlikte rol almak istediğini belirtti.

Göz rengiyle ilgili hayranlarının sorusuna cevaplayan Arda, mavi renk olduğunu söylüyor. Ayrıca, 52 kg  ağırlığında olduğunu söyledi.

En sevdiği yemeğpin Lazanya olduğunu söyledi. Spor yapmayı ve dans etmeyi çok sevdiğini söyledi.

Cemre Arda instagram hesabı yukarıdaki künye bölümündedir. İlgili ikona tıklayarak, instagram hesabına erişebilirsiniz. Oyuncu hakkında detaylı bilgi kaynaklarda yoktur. Genelde aynı cümleleri tekrarlayıp yazmışlar. MaksatBilgi’de böyle bir durum olmadığından kendisiyle ilgili güncel bilgi geldiğinde, tıpkı diğer içeriklerimizde olduğu gibi güncelleneceğini size hatırlatmak isterim.

Cemre Arda Rol Aldığı Dizi ve Filmler

2024- Rüzgarlı Tepe- Zeynep (TV Dizisi)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
1

İbrahim İbil

MaksatBilgi'nin kurucusu ve geliştiricisidir.Daha önce yüksek hitli web siteleri ve reklam ajans şirketi kurmuştur.Şimdi ki hedefi ise MaksatBilgi'de , İnsanların aradığı içeriği ;düzenli ve anlaşılır ,bol içerikli sunmayı hedeflemiştir.MaksatBilgi, 2013 yılından beri yayında olup öncesinde araştırma ve ekip kurmayla çalışma yapmak için bir sene boyunca çalışılmış bir projedir.Sürekli geliştirilmektedir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu