Alışveriş RehberiYaşam

Çantanız Kişiliğiniz Hakkında Ne İfade Ediyor?

instagram takipçi hilesi

canta 1

Çanta seçimleri kullanıcısının karakteri ve yaşam tercihleri hakkında birçok ipucu vermektedir. Tasarımcılar bu durumu çok iyi bildiklerinden ötürü modellerini bu özelliklere göre hazırlamaktadırlar. Öyleyse hangi tasarımlar, hangi karakterin özelliklerini yansıtıyor? Yanınızdan ayırmadığınız çantanız kişiliğiniz için ne ifade etmektedir?

Sırt Çantası Kullanıcıları

canta 7

Kapitone sırt çantasını taşımayı seven kadınlar, sağlıklı yaşama inanıyorlar, konforlu bir yaşamı tercih edip, şıklıklarından da asla ödün vermemektedirler. Sırt çantalarını hayatlarının onulmaz bir parçası olarak gören kadınların, aidiyet ve güvenilirlik duygusuna değer vermelerinin yanı sıra çantalarını yakın bir arkadaş gibi yanlarından bir an olsun ayırmazlar.

Tote Çanta Severler Kararlı Ve Sabırlı

canta 6

Moda olmasa da düşüncenizi söylemeyi esirgemeyen biri misiniz? Güçlü bir inisiyatif anlayışına kişiliğinde barındıran hedef odaklı bir bireyseniz, tote model bir çanta taşıdığınızdan eminiz. Hayatı hızlı yaşayan ve hedeflerine her zaman konsantre olan biriyseniz tote çantalar yaşam tarzınıza birebir.

Ufak Çantaları Sevenler

canta 9

Bu maddeye sahip kişilikler için çantalar en temel ihtiyaçlar için geçerlidir.  Anahtarınız, cüzdanınız, telefonunuz; evden çıkarken çok daha az nesneye ihtiyacınız var. Bu nedenle de çapraz bir askının çevrelediği küçük bir çanta sizin için biçilmiş kaftan. Daha eğlenceli, daha az ve hafif hissetmekten hoşlanan kadınları cesur ve ince ruhlu karakterler olarak tanımlayabiliriz.

Evrak Çantası Kullanıcıları

canta 5

Bu çantaları kullananlar profesyonel yaşamlarını düzenli bir halde tutabilmek için evrak çantalarına oldukça güvenmektedirler. Bu tarz çantaları tercih ediyorsanız sizin bağımsı ve modern, net bir bakış açısına ve güçlü bir imaja sahip olan hedef odaklı bir kadın olduğunuz açıkça belli olmaktadır.

İmajlarıyla Konuşulmayı Tercih Eden Omuz Çantası Severler

canta 4

Eğer ki sıkı bir omuz çantası kullanıcısıysanız moda tercihlerinizle insanları etkilemeyi ve baş döndürücü bir yapıya bürünmeyi seviyorsunuz. Kişiliğinize uygun çantalar başarı ve statünün en önemli işaretidir. Bu nedenle de koleksiyonunuzu genişletebilmek adına çok fazla çaba sarf ediyorsunuz. İkonik bir omuz çantasının kusursuz bir biçimde yapmış olduğu dikkat çekici ve çok yönlü olmayı başarmaktadır.

Sadece Cüzdan Tercih Edenler Optimist

canta 3

Bir idealist olarak, evden çıkarken ihtiyacınız olan tek şeyin cüzdanınız olduğunun ayrımına varabilirsiniz. Pozitif kişiliğiniz gündelik yaşamda belirli ritüellerin dışındaki durumlarda fazlasıyla hazırlıksız olduğunuz anlamına gelmektedir.

Büzgülü Omuz Çantası Severler

canta 8

Değişime hazır mısınız? Yıllardır aynı çantayı  her gün kullanmak isteyen biriyseniz, büzgülü bir omuz çantası en sevdiğiniz tarz olduğuna eminiz. Kolay bir değişimden hoşlanmıyor iseniz size tanıdık gelenleri oldukça çekici buluyorsunuzdur.

Kaynak
blog.gittigidiyor.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu