Yerli Kadın Ünlüler

Cansu Canan Özgen Kimdir?

instagram takipçi hilesi

Cansu Canan Ozgen Foto Galeri 2017 11
Tam adı: Cansu Canan Özgen
Doğum tarihi:  23 Eylül 1989
Doğum yeri: İstanbul / Türkiye
Boyu: 1,75 m
Ailesi:  Vildan Atasever (Teyzesi)
Eşi: Erden Eryüz (e. 2020)
Mesleği: Sunucu ve Spiker
Aktif Yılları: 2015’den bu yana
Sosyal Medyada

Instagram hesabi Twitter Hesabi

Hakkında

Cansu Canan Özgen Kimdir? Bu biyografi sayfasının sahibi genç bir yetenek,Cansu Canan Özgen. Onu ilk önce BJK TV‘de gördük ve en çok ise Habertürk kanalında,”Öteki Gündem” adlı haber programını sunarken tanıdık. Halen bu programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Cansu Canan Özgen, 23 Eylül 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Anne yanı Erzurumlu, baba yanı ise Selanik göçmenidir. Eğitimini,Liseyi Bayrampaşa Anadolu Lisesinde okudu. Devamında ise İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Sonrasında,Staj döneminde beş hafta kömür madenine girip işçilerle yer altında çalıştı. Bunu başardı yaptı ancak anladı ki bu iş ona göre değil.

Daha sonrasında ise kurucuları Can Gürzap ve Arsen Gürzap olan Dialog İletişim Spikerlik-Sunuculuk kursu görmüş ve buradan mezun olmuştur. Diksiyon kurusuna giderken stajyer olarak gittiği Beşiktaş TV’de ekranlara ilk kez merhaba dedi. Fanatik Beşiktaşlı olan Cansu Canan Özgen, BJK tv’ de uzun süre BJK tv için programı yaptı.

Ulusal haber kanallarından ,Habertürk’e gece spikeri arandığını duyunca başvurdu. Neticesinde,geceleri Habertürk’te spikerlik yapıp sabahları okula gitti.

HaberTürk kanalının izlenme rekorları kıran programı “Öteki Gündem“in sunuculuğunu yapmaktadır. Cansu Canan Özgen ayrıca Talha Uğurluel ile birlikte “Osmanlı’nın Şifreleri” adlı kitabı hazırladı.

Başarılı spiker ve sunucu, televizyonda ve çıkardığı kitaplarla gelecekte adından sıkça bahsettirecek isimlerde biridir. Aynı zamanda güzelliğiyle de ekranlara yakışan nadir sunuculardan biridir.

2019 yılında ise A Haber kanalına bağlı olan A Para adlı televizyon kanalında, Cuma günleri Gündem Dışı adlı programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Ayrıca Ödüllü oyuncu Vildan Atasever‘in de yeğenidir.

Cansu Canan Özgen adlı tanınmış sunucu, canlı yayın sırasında aniden öksürmeye başladı. Öncelikle su verilmesini önerildi, ancak durumun ciddiyeti üzerine yayına ara verildi. Aradan sonra, soluk borusuna kuruyemiş kaçtığını açıklayan Cansu Canan Özgen, programa katılan Can Özçelik’in kendisine Heimlich manevrası uyguladığı için teşekkür etti. Bu ani olay, izleyicilerin endişeli bekleyişiyle birlikte programın akışında beklenmedik bir durum yarattı.

Cansu Canan Özgen Televizyon

  • BJK Tv programları hazırladı ve sundu
  • HaberTürk – Öteki Gündem
  • A Para – Gündem Dışı

Kitapları

  1. 2018 – Türklerin Büyükleri (Birçok konuğu ile)
  2. 2018 – Türklerin Serüveni (Birçok konuğu ile)
  3. 2018 – Küresel Düzenin Şifreleri (Ramazan Kurtoğlu ile)
  4. 2017 – Selçuklu’nun Şifreleri (Talha Uğurluel ile)
  5. 2015 – Osmanlı’nın Şifreleri (Talha Uğurluel ile)

Videoları

Fotoğrafları

Kaynak
GoogleBiyografiYoutube

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu